Horoskopas sausio 14 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 14-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia:
Auksė, Auksius, Auksys, Auksuolė, Lelija, Lilija;
rytoj: Mauras, Meda, Paulius, Skirgaila, Sniega, Sniegė, Snieguolė.

Protingos mintys:
Bėda be dantų, o žmogų suvalgo.

Avinas (03.21 – 04.20)

Jūsų pastangos duos neblogų rezultatų. Gan lengvai pavyks tie darbai, kuriems ilgai ruošėtės ir trūko ryžto ar įkvėpimo. Beje, svarbus reikalas dėl įtakingo asmens tarpininkavimo ims spręstis jūsų naudai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būkite konkretūs ir punktualūs. Galite turėti problemų, jei nesivaldysite ir duosite valią silpnybėms ar destruktyvioms emocijoms. Apsilankykite bažnyčioje ar kitoje jums šventoje vietoje, pabūkite su savo mintimis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien užsiimkite šeima, dėkite daugiau pastangų bendraudami su antrąja puse ir vaikais. Jeigu aplinkybės darbe stabdys, vertinkite tai ramiai, atidėkite reikalus rytdienai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien netikėtai sutiksite asmenį, kurio vengiate, galimas dalykas, kad netgi teks pasikalbėti. Išdrįskite pažvelgti savo baimei į akis, o tam asmeniui pasakykite viską, ką galvojate.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien teisingai įvertinkite savo pastangas, pakovokite už savo finansinius interesus, tačiau kaip įmanydami venkite ginčų dėl niekų. Pasistenkite išlikti santūrus, tačiau nesileiskite, kad artimieji jus terorizuotu, pasinaudodami jūsų jautrumu.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Diena gan sudėtinga, nes galite turėti neplanuotų išlaidų ir streso, Aptarkite su jums artimais žmonėmis savo klaidas, galbūt sulauksite vertingo patarimo.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Bandydami išsišokti galite apsijuokti, juolab, jei ir patys abejojate savo jėgomis. Neskubėkite pildyti kai kurių savo norų ir sumanymų, netrukus galite patirti, jog buvote panirę į iliuzijų pasaulį, apsvaigę nuo gražių svajonių. Šią dieną galite sulaukti pagalbos prašymų, nelikite abejingi.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Atkaklios pastangos bus apvainikuotos sėkme, kuri nepabėgs nuo jūsų. Susitikite su senais draugais - jie tikrai ką nors gera pasakys, patars. Atsakingų reikalų rytdienai neatidėkite.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jausitės neblogai, puikiai seksis spręsti visas kelyje pasitaikančias problemas. Jei tektų įrodinėti savo išmanymą ar teises, veikite nedvejodami savimi. Neatsisakykite naujų dalykinių pasiūlymų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Metas neblogas, jei norite spręsti susikaupusias problemas. Taip užbėgsite už akių, o taip pat parodysite, jog neleidžiate įvykiams rutuliotis sava eiga. Tai bus palanki diena - atgausite dvasinę pusiausvyrą, rasite teisingą sprendimą jus varginančiu klausimu.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jei šiandien turite svarbių reikalų, išmintinga būtų juos atidėti. Šiandien geriau nesiimti jokių konkrečių veiksmų, nebent siektumėte susitaikyti su artimu žmogumi, pradžiuginti vaikus ar mylimą asmenį.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien negalima pyktis, rėkti, būtinas saikas, dvasios ramybė, pusiausvyra, tuomet labai sėkminga diena. Stenkitės nepasiduoti neigiamoms emocijoms.