Horoskopas sausio 15 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 15-oji.
Klaipėdos krašto diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Mauras, Meda, Paulius, Skirgaila, Sniega, Sniegė, Snieguolė;
rytoj: Leikantas, Leimantas, Leimantė, Marcelė, Marcelijonas, Marcelijus, Marcelina, Marcelinas, Marcelis, Marcė, Marcys, Marčius, Norgailas, Norgailė, Norgeda, Norgėlas, Norgėlė.

Protingos mintys:
„Visuomet ateina momentas, kai turite veikti, neatsižvelgdami į baimes, ir šokti į nežinomybę“ (H. Robbins).

Avinas (03.21 – 04.20)

Prasideda laikotarpis, kai seksis įgyvendinti visus sumanymus. Tokį palankų metą reikia išnaudoti, patartina kaip tik dabar pradėti spręsti tuos klausimus, kurie anksčiau jums atrodė esą pernelyg sunkūs.

Jautis (04.21 – 05.21)

Bus labai palankus metas verslo ir komercijos požiūriu. Sėkmingai klostysis susitikimai, numatyti planai, gausite trūkstamų lėšų. O tie, kurie neužsiima verslu, turėtų susitelkti į savo asmeninį gyvenimą.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Išgyvensite aistrų audrą meilės fronte, todėl apie reikalus neverta net ir galvoti. Šioje sferoje nieko naudingo nenuveiksite, o štai asmeninis gyvenimas suteiks malonių akimirkų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gali žlugti visi planai, susiję su karjera arba naujo darbo paieškomis. Verslo projektus bus sunku įgyvendinti, o derybos su partneriais neduos rezultatų. Tad visas aktyvias pastangas darbe ir versle patartina atidėti vėlesniam laikotarpiui.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Atsivers gan palankios verslo perspektyvos. Surenkite reikiamus susitikimus bei derybas, ir jau netrukus pajusite realius finansinius rezultatus. Tie, kurie dirba valstybės įstaigose, sustiprins savo autoritetą, jeigu uoliai atliks patikėtas pareigas.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Realiai galite tikėtis aukštesnio posto arba naujo, geriau apmokamo darbo. Be to, jūs dabar turite galimybę sėkmingai išspręsti klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, arba sudaryti prielaidas jiems išspręsti artimiausioje ateityje.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Reikėtų tramdyti savo emocijas, kadangi galite įsivelti į konfliktą su vadovybe. Neatsakykite į šiurkštumą šiurkštumu, ir tuomet jums, ko gera, pavyks iki minimumo sumažinti nepageidaujamus konfrontacijos padarinius.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tikriausiai susidursite su transporto problemomis ir informacinio pobūdžio sunkumais. Tai neigiamai atsilieps profesinei veiklai. Kad išvengtumėte komplikacijų, jūs turėtumėte pagalvoti apie buitinės technikos, automobilio profilaktinę apžiūrą.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Sėkmingai spręsite visus klausimus, susijusius su lavinimusi. Metas palankus analizuoti, rinkti informaciją, laikyti egzaminus ir įskaitas. Tam reikalingų jėgų suteiks mylimo žmogaus parama.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Diena gali būti sudėtinga, nes tapsite vadovų ir aplinkinių žmonių kritikos objektu. Neigiamo vertinimo priežasčių patartina ieškoti savyje - apmąstykite savo elgesį ir padarykite teisingas išvadas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jei nesnausite, turite visas galimybes pasirašyti kelias svarbias ir perspektyvias sutartis. Būkite atidus, kad jūsų neapgautų. Jei dirbate valstybiniame darbe, peržiūrėkite savo įsipareigojimus.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Vertėtų pasikliauti tik savo jėgomis. Reikalus gali apsunkinti nesklandumai, nepriklausantys nuo jūsų valios. Jei turite savo verslą, gali sunku būti vesti derybas ir sudaryti sandorius.