Horoskopas sausio 16 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 16-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia:

Leikantas, Leimantas, Leimantė, Marcelė, Marcelijonas, Marcelijus, Marcelina, Marcelinas, Marcelis, Marcė, Marcys, Marčius, Norgailas, Norgailė, Norgeda, Norgėlas, Norgėlė;
rytoj: Beatričė, Dovainas, Dovainė, Dovas, Dovė, Kalnė, Kalnius, Leonilė, Tariotas, Tariotė;

Protingos mintys:
"Nugalėti sunkumai yra puikiai išnaudotos galimybės" (V. Čerčilis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Gali užgriūti neplanuoti rūpesčiai arba tiesiog būsite skubinami kažką užbaigti, atsiskaityti. Mintys apie darbą ir šeimyninius rūpesčius neleis jums harmoningai jaustis. Meilė, šiluma, kurios trokštate, šiandien atrodys nepasiekiama.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gali užgriūti neplanuoti rūpesčiai arba tiesiog būsite skubinami kažką užbaigti, atsiskaityti. Mintys apie darbą ir šeimyninius rūpesčius neleis jums harmoningai jaustis. Meilė, šiluma, kurios trokštate, šiandien atrodys nepasiekiama.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien venkite pasiduoti neprotingai euforijai, iliuzijoms, o joms sugriuvus - kaltinti visą pasaulį. Gali būti, kad teks pamiršti idealus, aukštus siekius, nes reikės uoliai padirbėti namuose arba savo versle.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien labiausiai norėsis plepėti su draugais, artimaisiais apie šį bei tą, kartu nepamirštant ir pasigirti savo bei šeimos narių pasiekimais. Tačiau savijautą blogins įvairūs rūpesčiai, mylimo žmogaus kaprizai. Venkite kitus teisti, kritikuoti.Kažkam galite skaudžiai sužeisti širdį.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Įtemptos, rimtos pastangos turėtų atnešti sėkmę. Tačiau gali būti, kad jums norėsis gauti naudos kitų sąskaita, naudojantis tarnybine padėtimi ar pan. Kažin ar tokie poelgiai liks nepastebėti ir atitinkamai neįvertinti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jūsų nuotaikos bus gana permainingos. Galite jaustis pavargę nuo triukšmo, šurmulio ir įtemptų darbų. Norėsis vienatvės, ramybės. Vakare galimas nelengvas pokalbis su draugu, gerbėju arba mylimu žmogumi. Kažkuo nusivilsite, apniks abejonės.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien būsite nusiteikę daryti tik tai, kas įprasta ir būtina. Tačiau kažin ar pavyks išvengti staigmenų. Svarbu pasirūpinti, kad jus suptų patikimi bendraminčiai, ypač jeigu vykdote atsakingą veiklą. Panašu, kad iškils grėsmė susikompromituoti per meilės ryšius, finansines aferas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Su meile, pramogomis susijusių reikalų šiandien nė neverta planuoti - viskas gali apsiversti aukštyn kojomis. Diena bus palankesnė, jei neieškote nenusipelnytos naudos bei abejotinų nuotykių. Nesikivirčykite su tais, nuo kurių esate priklausomi profesine ar kitokia prasme.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei tvirtai stovite ant žemės ir mokate racionaliai mąstyti, teisingai įvertinsite tiek savo galimybes, tiek labiausiai tikėtinas veiksmų pasekmes. Labiau pasikliaukite tais, kuriuos mylite. Raminkite nervus, stiprinkite sveikatą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Rimtai dirbsite, mokysitės ir kursite didelius planus. Deja, tai gali nelabai patikti kažkam iš artimų žmonių. Nelengvai arba ne taip, kaip norite, spręsis svarbių ryšių, sutarčių ar meilės partnerystės klausimai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Galite įteisinti tai, ką neseniai aptarėte, arba gali pajudėti kažkokie reikalai, susiję su finansinėmis aktualijomis, paskolomis, fondais. Tiesa, tai įvyks ne savaime, o po susitikimų su kai kuriais pažįstamais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Žmonės, su kuriais šiandien jums teks turėti bendrų reikalų, gali susidaryti tiesos neatitinkančią nuomonę apie jus. Pasistenkite elgtis kuo ramiau, kas minutę nekaitaliokite savo nuomonės ir planų, venkite konfliktų, konfrontacijos.