Horoskopas sausio 16 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 16-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Leikantas, Leimantas, Leimantė, Marcelė, Marcelijonas, Marcelijus, Marcelina, Marcelinas, Marcelis, Marcė, Marcys, Marčius, Norgailas, Norgailė, Norgeda, Norgėlas, Norgėlė;
rytoj: Beatričė, Dovainas, Dovainė, Dovas, Dovė, Kalnė, Kalnius, Leonilė, Tariotas, Tariotė.

Protingos mintys: "Pusę darbo atliko tas, kuris pradėjo" (Horacijus).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien viskas gali klostytis ne taip sklandžiai, kaip norėtųsi, bet pasistenkite atsipalaiduoti ir tiesiog mėgaukitės. Dauguma nesklandumų yra tiesiog menkos smulkmenos, prisiminkite, kad svarbiausia jūsų gera sveikata ir puiki nuotaika.

Jautis (04.21 – 05.21)

Elkitės atsargiai su savo pačių ego. Taip, sveikas egoizmas labai svarbu norint eiti pirmyn gyvenime, bet trapus, išpūstas ego, kuris nuolat kovoja su kitais - negeras dalykas. Gana trumparegiškai siekti tobulumo - tai ne tik padaro jus nelaimingą, bet ir sumažina galimybes, kad kada nors pasieksite to, ko iš tiesų norite.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien yra gera diena atsisėsti ir sąžiningai pamąstyti, dėl ko verta kovoti, o ką reiktų paleisti. Tuomet atitinkamai pakoreguokite ir savo kovos planus. Galbūt plėšotės dėl nereikšmingų smulkmenų ir praleidžiate daug svarbesnius gyvenimo momentus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jau esate pasirengę pokyčiams savo gyvenime. Pasisemkite iš jų tiek malonumo, kiek tik galite. Stenkitės būti kūrybingi. Pradėkite kurti ką nors gražaus! Galite atsidėti net ir senai planuotam ir atidėliotam namų remontui.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Problemas, susijusias su asmeniniu gyvenimu, šiandien jums padės išspręsti bendraamžiai. Jie patars jums itin išmintingai. Tad nepamirškite jiems atsidėkoti, pakvieskite pietų ar į kiną. Žmonės mėgsta būti įvertinti, o jūs taip pat nesijausite niekam nieko skolingi.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Ši diena jums puiki. Pasieksite nuostabių dalykų. Būtinai užsivilkite ką nors įspūdingo savo garbės ceremonijai ir vaikščiokite iškelta galva. Gyvenimo sunkumai įveikti, tad dabar yra saldus atlygio metas. Mėgaukitės ir pasidalinkite savo džiaugsmu su artimaisiais.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien gali susiklostyti aplinkybės, kad teks pažvelgti į porą senų emocinių problemų. Ar jos daro blogą įtaką jūsų ego? Ar trukdo bendrauti su artimaisiais. Kartais reikia išgerti karčią piliulę, kad būtų pradėtas sveikimo procesas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jūsų intelektualinis smalsumas jus nuves pačiomis netikėčiausiomis kryptimis, taigi jei tik turite idėją - pirmyn! Dabar laikas naujiems atradimams, kurie suformuos tolesnį jūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą. Nepraleiskite progos kažką savo gyvenime pakeisti į gera.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien pasistenkite sekti savo nuojautomis, nes jos veikiami galite atsidurti magiškos meilės akivaizdoje, taigi būtinai klausykite instinktų. Jei jie sako "pirmyn", kaip galite sakyti "ne"? Tvardymasis ir savęs sukaustymas jums neišeis į sveikatą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gali tekti spręsti problemas kilusias dėl piniginių rūpesčių. Išnarpliokite situaciją, išsiaiškinkite, kur tikroji problemos šaknis. Ir nepamirškite: visada geriau pasisaugoti. Išlikite budrūs, vakare neikite vieni tamsiomis gatvėmis.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tai, ką norite, išsakykite būtent taip, kaip turite omenyje. Dabar itin svarbus aiškumas. Darbe gali susiklostyti situacija, kai dėl informacijos stokos, jūs galite būti neteisingai suprastas ir nubaustas. Gerai pasverkite, ar verta kivirčytis su vadovybe. Ar tikrai galite pakeisti susiklosčiusią situaciją.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Galite pajusti, kad esate silpnoji pusė, ir tai jums gal net patiks. Visada smagu, kai kažkas kitas priima už jus sprendimus ir kartais pavadovauja. Tai suteikia galimybę atsipalaiduoti ir pailsėti. Tačiau neaptinkite, tai jums ne į naudą.