Horoskopas sausio 17 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 17-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Beatričė, Dovainas, Dovainė, Dovas, Dovė, Kalnė, Kalnius, Leonilė, Tariotas, Tariotė;
rytoj: Gedgaudas, Jogailė, Jolita, Liberta, Priscilė, Priska, Radys, Radmantas, Radmantė, Radmina, Radminas.

Protingos mintys:
„Vengdami problemų niekada nebūsite tas, kuris jas įveikė“ (R. Bachas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Venkite viešų ginčų. Jei diskusijoje dalyvauja daugiau kaip du žmonės, didelė tikimybė, kad jie galiausiai susivienys prieš jus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Tai, ką galvojate šią dieną, turi tendenciją plėstis, augti, įsikūnyti net be Jūsų pastangų, dėl to pasistenkite mąstyti, planuoti tai, kas nušvies Jums visą ateinantį mėnesį. Šią Mėnulio dieną nepatartina daug bendrauti - geriau pamąstykite vienatvėje.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nieko nėra pastovesnio už laikinus dalykus. Tai, ką jūs šiandien suplanuosite artimiausioms dienoms, apskritai liks nepajudinta dar ilgus mėnesius. Arba iš esmės keiskite planavimo principus, arba apskritai jo atsisakykite.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jums kažkas skambino, jūsų ieškojo? Nepatingėkite atsakyti ar atsiliepti. Veikiausiai tai jums pačiam bus itin svarbu. Šiandien turite būti pasirengęs bendrauti, diskutuoti, ieškoti kompromiso ar visiems priimtinų sprendimų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Atsipalaiduoti šiandien jums neleis. Jei tikitės ramiai pasvajoti prie rytinio kavos puodelio, veikiausiai teks nusivilti. Nekelkite sau grandiozinių uždavinių - už jus tai padarys kiti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būsite kupinas energijos ir idėjų, kaip ją panaudoti. Tokia būsena - kiekvieno veiklaus, aktyvaus žmogaus svajonė, vis dėlto krūvį pasistenkite skirstyti protingai, neužsikraukite visko vien ant savo pečių.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nesivaržykite palepinti save labiau nei gal esate pratęs. Tam tikra dozė sveiko egoizmo šiandien visai nesmerktina, netgi patartina. Ieškodamas malonumų ar sau asmeniškai patogesnio kelio į tikslą, pasieksite visai neblogų rezultatų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Didelė tikimybė sutikti pažįstamų, bet labai seniai matytų žmonių pačiose netikėčiausiose vietose. Galimi patys įvairiausi, taip pat ir ne itin malonūs tokių susitikimų padariniai.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Ypatingais įsipareigojimais ar konkrečiais pažadais Šauliams šiandien geriau nevaržyti. Kažką vertingo ir turinčio išliekamosios vertės sugebėsite sukurti nebent kaip laisvas menininkas. Terminai jums negalioja, svarbiausia - įkvėpimas.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Skrupulingas sąžiningumas dažnai trikdo žmones ar verčia juos pasijusti nejaukiai. Ar iš tikro siekiate būtent to? Gal ir esate geresnis, doresnis nei daugelis, bet taip viešai to demonstruoti nereikėtų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Dėl vieno neapgalvoto žodžio ar veiksmo gali nutrūkti seniai puoselėti ryšiai. Nepulkite į paniką - pauzė tikriausiai laikina. Anksčiau ar vėliau kontaktas atsinaujins, bendravimas tik sustiprės ir pereis į naują, kokybiškesnį lygmenį.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Kad ir ko imtumėtės, turite būti pasiruošęs bet kurią minutę paaiškinti savo motyvus ir atsakyti už savo veiksmus ar sprendimus. Dar šiandien to iš jūsų bus pareikalauta.