Horoskopas sausio 18 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 18-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gedgaudas, Jogailė, Jolita, Liberta, Priscilė, Priska, Radys, Radmantas, Radmantė, Radmina, Radminas;
rytoj: Gedvilė, Kanutas, Marijus, Marina, Marius, Morta, Raivedys.

Protingos mintys:
"Išmintingas ne tas, kuris daug žino, o tas, kurio žinios naudingos" (Eschilas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Gali būti, kad nebūsite labai patenkintas tų žmonių, su kuriais gyvenate, veiksmais. Visgi nesusikoncentruokite ties tuo, geriau susiorganizuokite linksmą vakarą su draugais vakariniame klube.

Jautis (04.21 – 05.21)

Savo asmeninius santykius arba nutrauksite, arba kaip tik - atstatysite. Tai puikus metas norintiems papuošti savo namus ar darbo patalpas. Taip pat suprasite, kad galite sutvarkyti mažų, bet svarbių reikalų virtinę.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Bendravimas kolektyve sudarys tam tikrų galimybių romantiškiems jausmams užgimti. Tačiau greičiausiai tai neišaugs į nieko rimto. Naudokitės savo žavesiu, jei norite, kad viskas klostytųsi pagal jūsų planą.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jums reikia atsižvelgti į tam tikrus asmeninio gyvenimo aspektus prieš tai, kai žengsite žingsnį profesinėje veikloje. Galimi nesklandumai asmeniniuose santykiuose. Jei norite gauti slaptos informacijos - užduokite daugiau klausimų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Derėtų praleisti kuo daugiau laiko bendraujant su draugais bei mylimaisiais. Jums atrodys, kad aplinkiniai nepritaria jūsų veiksmams, greičiausiai taip ir bus, tačiau tai nereiškia, jog turite išsyk viską mesti - įrodykite jiems, kad jūs žinote ką darote.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Geras metas romantikai. Darbe taip pat seksis užbaigti visus pradėtus projektus, ypač, jei įdėsite į tai pastangų. Visgi emocinė būklė bus gan permaininga, tai greičiausiai bus susiję su palikimo reikalais ar draudimu.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Veikite labai atsargiai ir prieš ką nors darydami pagalvokite, ar galėsite susitvarkyti su savo veiklos pasekmėmis. Gali tekti imtis rizikingos veiklos. Nuotaikų svyravimą derėtų neutralizuoti pasivaikščiojimu gamtoje.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Būkite atsargūs, jei teks kur keliauti. Pašaliniams neatskleiskite jokių asmeninių detalių. Vaikams nepamirškite skirti laiko, mat tarp jūsų gali prasidėti atotrūkis. Bus sudėtinga priiminėti sprendimus su kuo nors nepasitarus, tačiau nereikia iš to daryti didelės problemos.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Bandysite surūšiuoti savo abstrakčius sumanymus, išsiaiškinti kuria linkme geriau bus nukreipti savo energiją - ar į kokį nors naują projektą, kuris būtų prasmingas aplinkiniams, ar į tą, kuris atneštų daugiau naudos jums. Apsispręsti bus gan nelengva.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Neįsisvajokite apie tai, kad esate turtingas, nors pinigų rankose neturite, o viskas remiasi tik jūsų planais. Jie gali žlugti - ir nebūtinai dėl jūsų kaltės.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Atminkite, jog varžytis yra gerai, jei tik varžymasis nevirsta asmeniškumų kova. Turėsite daugybę progų pasireikšti ir išreikšti savo asmenybę. Taip pat norėsite padėti supantiems žmonėms įvairioje, net ir su jumis ar jūsų darbu nesusijusioje veikloje.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Savęs apgaudinėjimas nuves klaidingu keliu. Atminkite, kad esate vertingas darbuotojas, puikus šeimos narys, todėl nereikia nuvertinti savęs. Problemų galite turėti su bendradarbiais dėl per didelio jūsų nekonkretumo.