Horoskopas sausio 2 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 2-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Fulgentas, Fulgis, Gailius, Gailutė, Jukunda, Jukundas, Mažvyda, Mažvydas, Pulgis;
rytoj: Genovaitė, Kangailas, Kangailė, Kangeda, Kangedas, Vida, Vidas, Vidgailas, Vidgailė, Vidginas, Vidginė.

Protingos mintys
"Viską suprasti - reiškia viską dovanoti" (Ž. de Stal).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nepamirškite, kad gyvenate ne sau, o jūsų dėmesio gali trūkti patiems artimiausiems žmonėms. Nepagailėkite laiko ir pabendraukite prie pietų ar vakarienės stalo...

Jautis (04.21 – 05.21)

Galite turėti nemenkų išlaidų, susijusių su sveikata, remontais, buities technika. Tokie dalykai ves jus iš pusiausvyros. Ramybės neduos ir nuolatiniai skambučiai, žinutės iš artimųjų. Būkite labiau praktiškas, neišlaidaukite niekams.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien patirsite daug įkvepiančio bendravimo, o susitikimai bus išties naudingi. Visa diena bus kupina gerų įspūdžių. Jeigu skirsite daugiau dėmesio tiems, su kuriais norite labiau suartėti ar susitaikyti, savo tikslą nesunkiai pasieksite.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena nebloga labdaringai, nesavanaudiškai veiklai. Tikėtinas ypatingas kūrybinis įkvėpimas. Norėsis tylos, ramybės, todėl neilgai ištversite triukšmingą draugiją.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būsite aktyviai nusiteikę, negalėsite nusėdėti vienoje vietoje. Tačiaugreičiausiai nuotaikų kaita, neaiškūs planai neleis nuveikti nieko naudingo. Gali prireikti draugiško patarimo, ir kažkas maloniai jį pateiks.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Neblogas metas kelionėms, viešnagėms. Diena bus nuspalvinta savotišku atsinaujinimo atspalviu. Galite planuoti ypatingus susitikimus, renginius. Būsite visur laukiami, tad pasistenkite neapvilti tų, kurie jus gerbia, myli.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Santykiai su partneriu, aplinkiniais gali tapti artimesni ir tvirtesni, jei jus suvienys bendras interesas, visiems rūpintis reikalas ar smagi pramoga. Tačiau nemaloniai sudrumsite atmosferą, jei akcentuosite neišsprendžiamas problemas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neleiskite vešėti savo vidiniams kompleksams, atsipalaiduokite ir geranoriškai pabendraukite. Turėtų pavykti atgauti ar grąžinti kai kurias skolas, apsitvarkyti, atsikratyti nebereikalingo šlamšto.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Vargu ar galėsite atsipalaiduoti ir užmiršti darbus bei rūpesčius. Aplinkybės vers uoliai tvarkytis, imtis techninių ir ūkinių darbų, domėtis verslo reikalais. Galbūt drauge su pagalbininkais išties nuveiksite kažką svarbaus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nesivelkite į rizikingą veiklą, mat galite prisidaryti nereikalingų, papildomų rūpesčių. Geriausiai šiandien seksis bendrauti su artimais žmonėmis įprastoje aplinkoje.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nevenkite pasilinksminti, nes jūs to tikrai nusipelnėte. Puikus metas susitikti su brangiais žmonėmis, linksmai paūžti, paviešėti arba pasikviesti svečių. Su gera nuotaika ir buities darbai tirpte tirps rankose.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei atsisakysite gauto pakvietimo, vėliau pasigailėsite, mat turite progą sutikti įtakingų žmonių. Norintiems pailsėti vertėtų pagalvoti apie kelionę savaitgalį.