Horoskopas sausio 21 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 21-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Agnietė, Augas, Augė, Augis, Augius, Augūnas, Augūnė, Galigina, Galiginas, Galiginta, Galigintas, Garsė, Ina, Inezė;
rytoj: Anastazas, Anastazija, Asta, Aušrius, Nastas, Nastazija, Nastė, Nastys, Vincas, Vincenta, Vincentas, Vincentina, Vincė.

Protingos mintys:
„Išmintas takas neveda į naujas ganyklas“ (I. Gandhi).

Avinas (03.21 – 04.20)

Savo šnekomis šiandien apstulbinsite ne vieną. Jūsų naujovių troškimas veikiausiai peržengs visas ribas. Galite užsidirbti truputį išprotėjusio ekscentriko reputaciją.

Jautis (04.21 – 05.21)

Neįveikiama siena, stūksanti prieš jus pastaruoju metu, pagaliau ima skeldėti, sargai praranda buvusį budrumą. Turite gerą progą - nepražiopsokite jos.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Kryptinga ir produktyvi veikla padėtų jums pasijusti kur kas geriau, suteiktų daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, kurio pastaruoju metu jau ima trūkti. Nekelkite sau pernelyg sunkių uždavinių - nesėkmė gali galutinai sužlugdyti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Darote labai didelę klaidą, jei bent menkiausia dalimi pasitikite ar remiatės emocijomis - tiek savomis, tiek svetimomis. Ašaros ir priesaikos šiandien - netikros. Ne visada tai teisinga, bet šiandien tikėkite tik tuo, ką galite pačiupinėti, suskaičiuoti ar pasverti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Neskubėkite prisiekinėti visais šventaisiais. Labai gali būti, kad gerai išsimiegojęs rytoj jau manysite visiškai priešingai. Atšaukti neapdairiai duotą pažadą bus kur kas sunkiau nei laiku nuo jo susilaikyti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien galite sužinoti kažką tokio, kas suteiks jums galios valdyti kitą žmogų, o gal tiesiog pasijusite nepatogiai ir nejaukiai. Daug kas priklauso nuo to, kaip jūs pats žiūrite į tokias paslaptis ir kaip, jūsų manymu, dera su jomis elgtis.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nė nemėginkite riboti kieno nors laisvės. Geidžiamo rezultato nepasieksite, tik prisidarysite sau priešų. Jums niekas nieko neskolingas. Beje, jūs taip pat esate laisvas. Tuo ir naudokitės.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Gresia būtinybė rinktis čia ir dabar, apsispręsti galutinai ir negrįžtamai dėl labai svarbaus dalyko. Silpnesnių nervų žmogų gali ir depresijos priepuolis ištikti Nepasiduokite, nesitraukite. Įvertinkite įvairovės privalumus, nebijokite protingos rizikos.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Labai palanki diena aktyviai fizinei veiklai. Šiandien kūnas turėtų kaip reikiant pavargti, o galva - pailsėti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Kiek galima dejuoti ir skųstis gyvenimu? Pažiūrėkite į saulę, pasidžiaukite žaluma - žiūrėk, ir gyvenimas pagerės.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Seniai žinomus reiškinius ar dalykus šiandien turite šansą išvysti visai kitoje šviesoje. Tai, kas dar vakar rodėsi paslaptinga ir nesuvokiama, šiandien gali pasirodyti akivaizdu ir išsprendžiama. Veikite nedvejodamas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Trūks plyš turite rasti kelias minutes pabendrauti su gamta, įkvėpti gryno oro. Kur tik įmanoma, stenkitės eiti pėsčias. O jei bus lemta visą dieną pratūnoti uždaroje patalpoje, bent stabtelėkite pasigrožėti kaktusu, augančiu ant palangės.