Horoskopas sausio 22 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 22-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Anastazas, Anastazija, Asta, Aušrius, Nastas, Nastazija, Nastė, Nastys, Vincas, Vincenta, Vincentas, Vincentina, Vincė, Skaistė;
rytoj: Gailigedas, Gunda, Raimundas, Armandas.

Protingos mintys:
"Bet kokia permaina kloja kelią kitoms permainoms" (N. Makiavelis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Iš ryto nusimato įvairūs darbai, rūpesčiai, dėl kurių jausitės įsitempę. Išorinės įtakos bus tokios nevaldomos, kad ne visus planus pavyks realizuoti taip, kaip įsivaizdavote. Tačiau atrodo, kad sulauksite draugiškos pagalbos, o vakare net pasijusite pagerbti ar kažkaip pamaloninti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Domins kūrybiniai ir dalykiniai projektai, kitų žmonių mintys, jų požiūris į jūsų sumanymus. Jei kažką organizuojate, bus ko nerimauti, nes būsite stebimi ir vertinami. Pasistenkite neišprovokuoti konfliktinės situacijos.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Galimos problemos reikaluose, susijusiuose su vertybiniais popieriais, paskolomis, valiutinėmis operacijomis, alimentais, testamentais. Tikėtini neplanuoti susitikimai su draugais, pažįstamais. Sunku bus atsiginti minčių apie tai, kad reikia keisti savo gyvenimą, leistis į neįprastus nuotykius.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galite drąsiai imtis darbų, apie kuriuos iki šiol tik pasvajodavote. Šiandien - jūsų diena. Tik nenustebkite, jei jūsų romantiški polėkiai liks nesuprasti draugų ar namiškių.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Svarbius reikalus geriau atidėkite antrai dienos pusei, mat ryte galite netyčia pramiegoti. Namuose turėsite būti kantrus ir išmintingas. Galima tyli, iš šalies nematoma trintis šeimoje.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nuo pat ryto jus lydės gera nuotaika, šilta, draugiška atmosfera. Rūpesčių gali sukelti nebent elektros prietaisai ir aptarnavimo sferos darbuotojai. Pietauti pasistenkite namuose, neplanuokite didelių pirkinių.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien geriau nesielgti ekstravagantiškai, pažindintis su naujais žmonėmis ar vykti į komandiruotę. Atidžiau žiūrėkite tai, ką valgote. Jei ruošiatės į svečius, pasistenkite viešai nesiaiškinti santykių su antrąja puse.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tikriausiai negalėsite pasigirti nei puikia fizine savijauta, nei gera nuotaika. Namų ūkį ir finansus tvarkote pakankamai racionaliai, bet šiandien galite patirtį didelę pagundą pasielgti labai neprotingai. Kova su savimi atims daug jėgų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Pakankamai gera ir neutrali diena. Gal ant sparnų neskrajosite, tačiau ir žemės nosimi nearsite. Pabandykite susitaikyti su tais, su kuriais esate susipykęs. Didžiausią malonumą teiks darbas, kurį tik jūs mokate atlikti geriausiai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nesistenkite užsikrauti kitų asmenų rūpesčių, juk ir savų pakanka. Išgyvenimai ir nerimas gali sukelti sveikatos sutrikimų. Atmeskite visa, kas nėra gyvybiškai svarbu asmeniškai jums, ir ramiai laukite geresnių laikų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Imkitės tokios veiklos, kuri pasaulį padarytų geresniu ar gražesniu, jei tik jums tai rūpi Sunku pasakyti, kaip, bet tinkamą būdą tikriausiai rasite pats. Vienaip ar kitaip, patys fantastiškiausi projektai pasirodys visai įgyvendinami. Šiandien pastatytos smėlio pilys stovės pakankamai ilgai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien jums tiesiog privalo sektis - galite imtis tų darbų, kuriuos prieš kurį laiką atidėjote geresniems laikams. Pakankamai darbo turės tiek liežuvis, tiek ausys. Turite atidžiai klausytis ir protingai kalbėti.