Horoskopas sausio 23 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 23-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Algimantas, Galigedas, Galigedė, Galimantas, Galimantė, Galimina, Galiminas, Gundas, Gundė, Ildefonsas, Raimundas, Ramojus;
rytoj: Artūras, Felicija, Bukanta, Bukantas, Galvilas, Galvilė, Guntilda, Mažvydas, Šarūnas, Vilgaudas.

Protingos mintys:
„Jei turi ką mintyse, greitai turėsi ir rankose“ (B. Proctoras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Laukia emocinis ir fizinis nuopuolis. Sergantys širdies ir kraujagyslių ligomis turėtų ypač saugotis, vengti stresų ir fizinio krūvio. Gali tekti dirbti darbą, kurį nelabai gerai išmanote.

Jautis (04.21 – 05.21)

Kuo blogiau prasidės diena, tuo daugiau šansų, kad baigsis ji visai smagiai. Rytinis konfliktas vakare gali išvirsti į viliojančias ateities perspektyvas. Laukia intensyvi namų ruoša, galbūt - nelaukti svečiai.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gera diena trumpoms dalykinėms kelionėms ir deryboms, pasitarimams. Galimą tarnybinį romaną pasmerks tiek vyresnybė, tiek kolegos. Automobilį vairuokite itin atsargiai - galite pakliūti į nedidelį, bet nemalonų autoįvykį.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Būsite pernelyg įsiaudrinęs, permainingos nuotaikos. Gali nuvilti žmogus, kuriuo iki šiol labai pasitikėjote. Susilaikykite nuo iniciatyvos, naujų idėjų ir pasiūlymų. Vakare pagulėkite karštoje vonioje - jums būtinai reikia atsipalaiduoti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei netramdysite savęs, rizikuosite įsivelti į rimtą konfliktą su artimaisiais ar pavaldiniais. Skirkite daugiau dėmesio šeimai, bet nebandykite būtinai šiandien išsiaiškinti santykių ar išspręsti įsisenėjusią problemą. Galimos nedidelės finansinės problemos.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Iš pat ryto į galvą gali šauti labai įdomių ir vaisingų minčių. Planuokite dalykinius susitikimus, drąsiai eikite į valdiškas įstaigas tvarkyti subtilių reikalų. Vyrams pasitaikys proga pademonstruoti, kokie jie šaunūs ir galantiški.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Seksis susijusiems su birža, bankais, finansų rinkomis. Saugokitės traumos sportuodamas. Moterims tikriausiai nepavyks išvengti rimto ir nemalonaus pokalbio. Nuotaiką gali pataisyti seno bičiulio skambutis ar bendravimas su vaiku.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Ne pati geriausia diena bendrauti su vaikais ar gerokai vyresniais giminaičiais. Sprendžiantys nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo ar gyvenamosios vietos keitimo klausimus turės galvoti ir spręsti greitai. Galimos naudingos pažintys.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Dieną visą laiką ir dėmesį teks skirti darbui, o vakare - šeimai ar mylimam žmogui. Emociškai nebūsite itin stabilus, tad jei teks tvarkyti biurokratinius reikalus valdiškose įstaigose - suimkite save į rankas.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Senokai jus jaudinusio asmeninio ar tarnybinio klausimo sprendimas pagaliau pajudės iš mirties taško. Būsite gan įtarus ir įžeidus, tad lengvai galite įsivelti į kivirčą darbe ar namuose.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Diena veikiausiai bus gana nuobodi ir skurdi įvykių. Rytinis mieguistumas gali taip ir nepraeiti iki pat vakaro. Jei tik galite, visus atsakingus ir svarbius darbus atidėkite rytojui. Labai pageidautina saikinga fizinė veikla.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Drąsiai imkitės paties didžiausio ir sudėtingiausio darbo. Laukia tiek fizinis, tiek emocinis pakilimas. Vienintelis jums gresiantis pavojus - susipainioti smulkmenose.