Horoskopas sausio 24 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 24-oji.

Tarptautinė edukacijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Artūras, Felicija, Bukanta, Bukantas, Galvilas, Galvilė, Guntilda, Mažvydas, Šarūnas, Vilgaudas;
rytoj: Jaunutis, Jomantas, Paulė, Paulius, Povilas, Viltenė, Viltenis, Viltė, Žiedė.

Protingos mintys:
„Kantrybė vieną pykčio akimirką apsaugo nuo šimto dienų širdgėlos“ (Kinų liaudies išmintis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Diena palanki protinei veiklai, tik turite būti ypač dėmesingas, nes gresia elementari klaida, galinti turėti sunkių finansinių padarinių. Vyrams derėtų įsiklausyti į moterų, kurioms jaučia simpatiją, patarimus - jie bus itin vertingi.

Jautis (04.21 – 05.21)

Dalykinio pasiūlymo iškart neatmeskite, bet ir priimti neskubėkite - vargu ar jis jums bus naudingas. Protingiausia būtų rasti objektyvių priežasčių, kodėl turite atsisakyti. Kilusio kivirčo verčiau nė nebandykite gesinti - jūsų pastangos sutaikyti tik pablogins padėtį.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Galite tikėtis sėkmės verslo ir prekybos reikaluose. Susidūręs su smulkiomis, bet įkyriomis kliūtimis, pasistenkite tramdyti emocijas. Nebūkite užsispyręs, venkite naudoti fizinę jėgą. Į tolimas keliones verčiau nesileiskite.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Didžiausią pasitenkinimą teiks aktyvi fizinė veikla (darbas, sportas, seksas...). Taip atsikratysite pastaruoju metu susikaupusios įtampos. Pirmoje dienos pusėje tikėtinas sunkus pokalbis su vyresnybe, bet išvados jums galų gale bus palankios.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Gali gerokai pasikeisti situacija versle ar tarnyboje. Tikėkimės, kad į gera... Venkite familiariai bendrauti su vyresnybe, net jei jums ir būtų siūlomas būtent toks tonas. Atsitiktinis susitikimas su seniai matytu bičiuliu žada smagų, įdomų vakarą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gera nuotaika trauks prie jūsų žmones. Kompanijos tikrai netrūks, bendravimo sunkumų neturėsite. Viliojančių pasiūlymų neatsisakykite su sąlyga, kad tai niekaip nesusiję su finansais.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Dėl pernelyg didelio pasitikėjimo savimi ir neapdairių poelgių galimi finansiniai sunkumai ar materialinės netektys. Intuicija turėtų pasufleruoti, kaip galite suderinti savo garbėtroškiškus sumanymus su aplinkinių poreikiais ar reikalavimais.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nesivaržykite mesti iššūkį pats ir nedvejokite priimti mestą jums. Didelė tikimybė rasti galingą globėją ar mecenatą.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Pirmoje dienos pusėje jūsų planams veikiausiai nelemta išsipildyti, antroje - rezultatai gali būti ne visai tokie, kokių tikėjotės. Turėtumėte turėti ypatingą pasisekimą priešingos lyties akyse. Venkite aštraus, riebaus ir sūdyto maisto.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Teks gerokai pasijaudinti dėl artimo žmogaus. Stenkitės nepaleisti jo iš akių, kad neprapultų ar nepridarytų dar daugiau bėdų. Naujos pažintys nepageidautinos. Diena sėkmingesnė banko darbuotojams ir namų šeimininkėms.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Atidžiai rinkitės partnerius: gali būti, kad tai - ilgam. Jei turite rūpesčių dėl skrandžio, šiandien būkite ypač išrankus maistui. Fortūna šypsosis finansininkams, paslaugų sferos darbuotojams.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Ilgametė patirtis padės šiandien racionaliai paskirstyti turimus išteklius ar rasti papildomą pajamų šaltinį. Verslininkams pats laikas mokėti mokesčius ir skaičiuoti išlaidas. Apskritai sėkmė turėtų lydėti komercines operacijas, ypač su užsieniu.