Horoskopas sausio 27 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio dvidešimt septintoji, penktadienis - 27-oji metų diena (penktoji 4-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 339 dienos.

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 8.18, leidžiasi 16.46. Dienos ilgumas - 8.28.
Penktąją jaunaties dieną Mėnulis teka 9.14, leidžiasi 22.15.
Saulė Vandenio ženkle.

Avinas (03.21 – 04.20)

Galimi išgyvenimai dėl neišsipildančių lūkesčių, pakrikusių ateities planų arba dėl sveikatos. Reikėtų vengti varginamo bendravimo, santykių aiškinimosi. Dėl netikėto palaikymo ir komplimentų vakare pasijusite kiek tvirčiau.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena pasižymės kontaktais, bet ne visi džiugins. Galite jaustis nesuprasti arba tyčia vedžiojami už nosies. Patirsite įtampą, jei teks organizuoti renginį, susirinkimą, dalyvauti pokalbyje dėl darbo ar jo rezultatų. Vakaras nepalankus sveikatai. DVYNIAI. Turėsite nemalonumų, jei laiku neįvykdėte prisiimtų įsipareigojimų, nuvylėte pažįstamą žmogų. Kita vertus, vakare jūsų akiratyje pasirodys asmuo, kurio nesitikėjote išvysti. Arba kitaip staiga pakryps aktualus reikalas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pirma dienos pusė gana sunki - tykos nesusipratimai, į paviršių kils klaidos, slaptos intrigos, sveikatos problemos. Profesinės atsakomybės našta gali priversti priimti svarbų sprendimą. Vakaro renginys žada netikėtumų. Atsargiai su elektra.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien galvą suksite dėl finansinių reikalų, mokesčių. Nuostolį galite patirti, jei buvote įsivėlę į abejotiną verslo ar seksualinę avantiūrą, įsigijote nenaują techniką ar pan. Vakare situacija keisis. Galimi kontaktai su užsieniečiais.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien spręsite emocines ir kitas artimųjų problemas arba aiškinsitės santykius su partneriais, kolegomis. Neišvengsite kankinamų įtarimų, abejonių. Atsakomybę gali tekti prisiimti ir už vaikų eibes. Vakare laukia staigmena.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Rytą užgrius keblūs darbo rūpesčiai, nedžiugins savijauta. Jūsų teisybės ir nuomonės beveik nebus paisoma. Rizikinga afera gali baigtis liūdnai. Vakaras smagesnis, tačiau rizika išlieka.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Galite susižavėti tuo, kas panašu į lengvą pasipelnymą ar meilės nuotykį. Ryto rizika nieko gero nežada. Popiet situacija pagerės. Pasijusite vertinami, gausite laukiamą atsakymą, prisipažinimą. Vakaras vėl rizikingas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Ryte nuotaiką drums aktualijos, susijusios su namais, pinigais, verslo sunkumais. Vakare parūps pramogos, kūryba, romantika, seksas. Jei jūsų veikla, susijusi su šou verslu ar sportu, įdomiai pasireikšite.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Ryte nuotaiką drums aktualijos, susijusios su namais, pinigais, verslo sunkumais. Vakare parūps pramogos, kūryba, romantika, seksas. Jei jūsų veikla, susijusi su šou verslu ar sportu, įdomiai pasireikšite.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nuo pat ryto intensyviai bendrausite. Kontroliuokite savo kalbą, nes lengva bus leptelti, ko nederėtų, ir patekti į nemalonę. Pretenzijos nepadės pagerinti situacijos. Turbūt nerimausite dėl artimo žmogaus ar savo sveikatos, gerovės.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būsite dirglūs, tykos nesusipratimai. Norėdami pagerinti asmeninius santykius turite išmokti dalintis ir suprasti. Akivaizdu, kad nieko neduodami nieko ir negausite. Vakare galite sulaukti netikėto svečio, naujienos.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Rytas nervingas, kur bebūtumėte - darbe, namuose ar gatvėje. Aplinkiniai gali aušinti jūsų entuziazmą, nepritarti tam, ko siekiate. Geriausiu atveju palaikymo sulauksite iš namiškių. Ypač jei jiems ką nors įdomaus nupirksite ar pasiūlysite.