Horoskopas sausio 3 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio trečioji, antradienis - 3-ioji metų diena (antroji 2-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 363 dienos.

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 8.41, leidžiasi 16.05. Dienos ilgumas - 7.24.
Trečiąją priešpilnio dieną Mėnulis teka 12.00, leidžiasi 2.52.
Saulė Ožiaragio ženkle.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien galite daug ką išsiaiškinti, aptarti su savo meilės objektu arba verslo partneriu, klientu. Tai turėtų išeiti į naudą visomis prasmėmis. Vakare būsite dosnūs, noriai bendrausite, demonstruosite savo žinias, žarstysite patarimus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien jus labiausiai trauks kūrybinio pobūdžio užsiėmimai bei pramogos su draugais, bendraminčiais. Gali keistis kai kurie planai, susiję su darbu, numatytu renginiu ar pirkiniu. Galbūt pavyks susitarti dėl pelningo užsakymo.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Puiki nuojauta neapvils kūrybiniuose reikaluose, jei teks ką nors suprojektuoti, įvertinti ar pasirinkti. Tačiau kitose srityse prasčiau orientuositės. Pasistenkite diplomatiškai, lanksčiai bendrauti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Stiprių emocijų suteiks jums neabejingas žmogus, netikėtai gauta žinia. Galimas vertingas patarimas. Panašu, kad svarbų reikalą jums padės sutvarkyti kažkas iš draugų, pažįstamų. Vakare galimas meilės nuotykis, romantiška intriga.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Imkitės reikalų, susijusių su darbu, verslu. Draugiškas elgesys, konkretumas tariantis verslo ar nekilnojamojo turto klausimais duos teigiamų rezultatų. Nauji projektai teikia gerų vilčių. Vakaras žada šaunų renginį.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Regis, ne be reikalo kuriate ateities planus, svajojate apie kelionę, laimėjimus. Jūsų fantastiškos viltys iš dalies gali išsipildyti. Svarbi pasirodys jūsų profesinė kompetencija, gyvenimo patirtis bei senos ir naujos pažintys.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tikėtinas susižavėjimas brangiu daiktu, pagunda jį įsigyti arba sustiprės polinkis į seksualinius nuotykius, erotinius malonumus. Beveik neabejotina, kad neatsisakysite progos leistis į meilės ar verslo avantiūrą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien džiaugsitės populiarumu, svarbių asmenų palaikymu. Būsite nusiteikę užmegzti romantišką ryšį, pirkti gražius daiktus, išlaidauti dėl įspūdžio efekto. Arba tokios iniciatyvos sulauksite iš jums neabejingo žmogaus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei laukiate naujienų, susijusių su įsidarbinimu, sveikatos patikrinimu, turbūt sužinosite rezultatus. Jie neturėtų nuvilti. O galbūt bandysite keisti įvaizdį. Tai pasiteisins. Vakare patirsite didelį priešingos lyties dėmesį.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pasižymėsite geru skoniu ir humoro jausmu. Smagių akimirkų suteiks mylimas žmogus arba vaikai. Gali pasisekti žaidime, konkurse. Vakare kils ūpas nueiti į pramoginį renginį, restoraną, palepinti artimuosius, mylimą žmogų ir pan.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Net rimtai dirbdami neatsiribokite nuo šeiminių problemų, nebūkite abejingi artimiesiems, nes kažkam iš jų labai reikia jūsų palaikymo. Jei turite svajonę, meilės viziją ar norą nudžiuginti kitus, šis vakaras gali pateisinti lūkesčius.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Seksis tvarkyti komercinius, leidybinius, reklamos reikalus, prekiauti. Traukte trauks meilės malonumai arba noriai aptarinėsite aplinkinių nuotykius ir jausmus. Galima viešnagė, svečiai ar tiesiog telefonu gausite kažkokį pakvietimą.