Horoskopas sausio 3 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 3-ioji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Genovaitė, Kangailas, Kangailė, Kangeda, Kangedas, Vida, Vidas, Vidgailas, Vidgailė, Vidginas, Vidginė;
rytoj: Arimantas, Arimantė, Arys, Armantas, Armantė, Armina, Arminas, Arminta, Armintas, Benedikta, Benė, Titas.

Protingos mintys:
"Jei norite, kad jūsų gerumu tikėtų, nesigirkite" (B. Paskalis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Susimąstykite, kokie svarbiausi jūsų veiklos tikslai, ir padarykite visa, kad juos pasiektumėte. Jūsų pastangos šia linkme bus sėkmingos. Neatsisakykite kolegų ir bičiulių pagalbos, jeigu ji bus teikiama.

Jautis (04.21 – 05.21)

Sužinosite svarbią naujieną, kuri, ko gera, pakeis Jūsų požiūrį į gyvenimą ir turės įtakos karjerai. Daug naudos duos pažintis su įtakingu asmeniu. Jis Jums padės profesinėje srityje ir įgyvendinti komercinius projektus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Vertėtų paklausyti savo teisininko patarimo ir tik po to pradėti bendradarbiauti su naujais partneriais. Turite galimybę išvykti į užsienį, todėl nepraleiskite progos - tai praskaidrins jūsų kasdienybę.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Išspręsite verslo problemas ir sėkmingai žengsite į priekį. Išsipildys visi jūsų lūkesčiai, susiję su naujų partnerystės santykių užmezgimu, paskolų gavimu, įsidarbinimu. Darbe turėsite visišką veiksmų laisvę.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Turėsite kaip reikiant padirbėti ir sutaupyti pinigų, kad galėtumėte įgyvendinti savo norus. Šiame kelyje susidursite su sunkumais, bet galiausiai Jums pavyks įgyvendinti visus sumanymus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Susitiksite su vienu iš giminaičių, kuris Jums parengė viliojančių dalykinių pasiūlymų. Labai galimas dalykas, kad netrukus Jūs imsitės bendro verslo, kurio pradžiai reikia ruoštis jau dabar.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Darbai jūsų neišsigąsdins, priešingai - dirbsite energingai ir atkakliai. Jūs turite elgtis diplomatiškai ir vengti nesutarimų su partneriais. Tik tada sulauksite paramos ir pagalbos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Pasieksite didelių laimėjimų darbe, komercinėje veikloje, būsite labai patenkinti tuo, kad pildosi visi jų norai. Neblogas metas tiems, kurie stengiasi įsitraukti į politinę veiklą. Svarbus asmuo Jums padės stoti į politiko kelią, bet jis nebus lygus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Galite apsvarstyti su valdžia pribrendusias problemas ir sulaukti pagalbos jas sprendžiant. Savo tikslus jūs pasieksite įvairiais būdais ir priemonėmis - čia jums padės ir kelionė po užsienio šalis, ir investicijos į svarbius projektus, ir giminių pagalba.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Seksis kontroliuoti situaciją, galite svarstyti įvairias verslo plėtimo galimybes. Valstybės tarnautojai sulauks vadovų paramos, tad galės veikti ryžtingiau ir turėti daugiau naudos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Atsidursite situacijoje, kuri viską jūsų gyvenime staiga pakeis į gerąją pusę. Reikia tik nepražiopsoti galimybės ir laiku ja pasinaudoti. Pasiūlymus imtis bendro verslo pirmiausia reikėtų gerai apgalvoti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Pasieksite teigiamų rezultatų, tvarkydami profesinius ir finansinius reikalus. Jūsų aktyvumą deramai įvertins vadovai bei kolegos. Asmeniniame gyvenime prasideda ilgai lauktas stabilumo laikotarpis.