Horoskopas sausio 4 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 4-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Genovaitė, Kangailas, Kangailė, Kangeda, Kangedas, Vida, Vidas, Vidgailas, Vidgailė, Vidginas, Vidginė;
rytoj: Edvardas, Gaudentas, Telesforas, Vytautas, Vytautė.

Protingos mintys:
„To, kas atrodo neįmanoma, galbūt paprasčiausiai nesistengėte padaryti“ (J. W. Goethe).

Avinas (03.21 – 04.20)

Net jei pastaruoju metu jums nelabai sekėsi, tai dar nereiškia, kad neverta nė bandyti, patikėkite, sėkmė vėl jus aplankys. Nekreipkite daug dėmesio į nuomones ir samprotavimus, kurių pasiklausius apniktų abejonės.

Jautis (04.21 – 05.21)

Turėtumėte nugalėti polinkį niekučiams: laikas, praleistas ieškant daiktų, yra prarastas. Atsiradusį naują kelią verta išbandyti, bet pasilikite ir alternatyvą; jei pasirodytų, kad šis kelias niekur neveda.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Būkite atidūs, kad nepadarytumėte ko nors, kas pabloginttų santykius su draugu ar drauge. Duotą pažadą privalote ištesėti, nors tai ir nėra taip lengva. Galite būti truputi nepraktiški ir stengtis nematyti akivaizdžių faktų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Būtų gerai, jei visko neimtumėte taip giliai į širdį. Net jei jums nepavyks apžavėti žmonių ir įtikinti jų žodiniais argumentais, prievartos ir jėgos nenaudokite. Neturėtumėte išleisti daugiau negu galite, tačiau lėšų būtinam remontui negailėkite.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Turėtumėte vengti skrajoti padebesiais, bet tai nereiškia, jog privalote savo vaizduotę visiškai užslopinti. Nepakenktų truputis idealizmo. Kalbant apie finansus - Jūsų piniginiai reikalai nėra tokie jau geri, kaip įsivaizduojate.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pasirodys, kad darbas, kurį laikėte pabaigtu, toli gražu nėra iki galo padarytas. Venkite išankstinio nusistatymo ir būkite ypač atidūs, priešingu atveju tai neigiamai paveiks jūsų sprendimus.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Turėtumėte pasirūpinti, kad jūsų santykiai su tais, kurie nuolat greta, būtų kuo geresni. Ateitis nėra tokia jau niūri, kokia galėtų pasirodyti, šiaip ar taip nereikėtų skųstis. Tarp jūsų su draugu atsiras šiokių tokių nesutarimų, pasistenkite, kad jie neperaugtų į konfliktą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tikriausiai būsite liūdni ir linkę savęs gailėtis, todėl nepraleiskite nė menkiausios progos save pralinksminti. Darykite tai, ką manote esant teisinga, o ne tai, ko iš jūsų laukia kiti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Suteikite vaikams progą išsakyti savo nuomonę ir galvoti savo galva. Kažkuriuo dienos metu galite būti liūdni ir linkę savęs gailėtis, todėl nepraleiskite nė menkiausios progos save pralinksminti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jūsų polinkis puoselėti simpatiją netinkamam asmeniui turi būti pažabotas, kol dar ne vėlu. Galite pamiršti savo tikslus, todėl iš anksto tai žinodami, pasistenkite nuo jų neatitrūkti. Būsite linkę imtis tinkamo darbo, bet dėl netinkamos priežasties, tačiau galiausiai viskas baigsis gerai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būsite linkę švaistyti pinigus, tarsi neturėtumėte finansinių problemų, todėl privalote šį potraukį užgniaužti. Nepakenktų truputis optimizmo, bet venkite pulti į euforiją. Galite susidurti su šeimos problema, kuri pareikalaus iš jūsų nemažai jėgų.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Labiau nei paprastai būsite linkę į užmaršumą, todėl atminties spragoms užkaišioti nedvejodami pasinaudokite užrašų knygele ar kompiuteriu. Yra tikimybė, kad galite sudaužyti kokį daiktą, todėl būkite ypač atsargūs.