Horoskopas sausio 6 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio penktoji, ketvirtadienis - penktoji metų diena (ketvirtoji 1-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 361 diena.

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 8.41, leidžiasi 16.08. Dienos ilgumas - 7.27.
Penktąją priešpilnio dieną Mėnulis teka 12.58, leidžiasi 5.05.
Saulė Ožiaragio ženkle.

Avinas (03.21 – 04.20)

Susvyruos vidinio ir materialinio saugumo jausmas. Norėsis atsiremti į tvirtesnį petį, svajosite apie stabilumą, komfortą. Mokėkite džiaugtis tuo, ką turite, bei dalintis su kitais tuo, kuo galite. Labiau pasisaugokite vagių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Degsite noru pralenkti kitus originalumu. Norėsis elgtis nevaržomai tiek darbuose, tiek santykiuose. Aplinkiniai gali jūsų nesuprasti ir sukioti smilkinio srityje. Jei būsite patiklūs, išsiblaškę ir pasinėrę į savo vidų, galite tapti vagių auka.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pajusite daugiau gailesčio, užuojautos likimo nuskriaustiems arba sau. Turbūt teiksite arba gausite labdarą. Labiau domins religija, mistika. Pasistenkite savo dėmesiu, rūpesčiu neįkyrėti tiems, kurie nori išsaugoti savo privatumą.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Darbe iš jūsų gali būti reikalaujama atsikratyti senų stereotipų, veikti drąsiau, išradingiau. Tačiau jums trūks ryžto, jausitės pavargę nuo asmeninių problemų. Vakare galite netgi nenueiti į susitikimą su draugais, kviestinį renginį.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kūrybiškai žiūrėkite į savo darbą, nes būtent tai leis pasiekti puikių profesinių rezultatų. Puiku, jei būsite nusiteikę pademonstruoti, ką sugebate, kad ir kokia sritis tai būtų: sportas, verslas, politika, scena ar meilė.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien būsite linkę filosofuoti, aptarinėti politikos, švietimo, tarptautines temas. Galite domėtis įstatymais, ieškoti teisybės arba savo vietos po saule kitoje šalyje. Kita vertus, ryšys su gimtine, šeima kaip tik sustiprės.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Aktualūs bus paskolų, mokesčių klausimai. Galite išsiaiškinti seniai jus dominusį klausimą. Turbūt būsite nusiteikę ne tik imti, bet ir sąmoningai įsipareigoti, suvokdami, kad teks atsiskaityti. Vakaras žada naujienų iš užsienio.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neišvengsite konkurencinės kovos, kad ir kokia sritis jums būtų aktuali - mokslo, darbo, sporto, kūrybos, meilės. Tačiau net blogiausiu atveju iš oponentų galite gauti naudingų pamokų, tad neverta sprukti iš mūšio lauko.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Netrūks ūkinių darbų bei noro jų imtis. Galbūt pirksite ar remontuosite techniką, iš pagrindų tvarkysite namus, aplinką. Tikriausiai labiau parūps įvaizdis, grožio procedūros. Vakare mėgausitės bendravimu su antrąja puse.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Trokšite daugiau pripažinimo bei meilės romantikos. Nepagailėsite pinigų ir laiko, kad taptumėte gražesni, stilingesni. Deja, jūsų susižavėjimo objektas gali nė nepastebėti, kaip jūs dailiai pasikeitėte.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Regis, pirmą dienos dalį būsite tingūs, apatiški. Gali kamuoti pagirios. Arba dramatinsite artimųjų problemas, niekaip negalėsite atitraukti nuo jų minčių. Tačiau popiet jau su uždegimu pasinersite į meilę, kūrybą ar pramogas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jūsų draugas ar giminaitis, pats to nesuvokdamas, gali pakenkti jūsų verslui ar reputacijai. Galbūt jis ką nors išplepės ar prifantazuos. Jums iškils būtinybė pateisinti aplinkinių pasitikėjimą. Galite išvykti į trumpą komandiruotę.