Horoskopas sausio 6 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Gera diena daugeliui sričių. Ypač produktyvus metas tiems, kieno veikla susijusi su kelionėmis, aptarnavimo sfera, poilsio organizavimu, statybomis. Drąsiai pirkite nekilnojamojo turto ar kelkitės į naują būstą. Stenkitės pabūti gamtoje, jėgas atgauti padės maudynės ar vandens procedūros.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jaučius sėkmė lydės daugelyje sričių. Sėkmingai plėtosite ryšius su užsieniu, taip pat sėkmingos bus tolimos ar artimos kelionės. Tiek darbo reikaluose, tiek asmeniniame gyvenime seksis diplomatiškai išspręsti nesutarimus, rasti visiems priimtiniausius sprendimus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Daugelis aplinkybių šiandien susiklostys jūsų nauda, tad nesunkiai rasite išeitį iš bet kokios situacijos, pastebėsite klaidas ir sėkmingai jas ištaisysite. Gera diena keliauti, plėtoti ryšius su užsieniu, pasirašinėti sutartis. Palanku įsigyti vertingų daiktų, nekilnojamojo turto ar žemės.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien puikiai seksis tiek individuali veikla, tiek darbas kolektyve. Pasirūpinkite karjeros reikalais, skirkite svarbius susitikimus, pristatinėkite veiklą - šiandien pavyks pateikti ją iš geriausios pusės. Tik venkite padrikų veiksmų - tegu kiekvienas jūsų žingsnis būna motyvuotas, pasvertas.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien Liūtams žadama didelė sėkmė, populiarumas. Galite tikėtis pelno iš sėkmingų investicijų, greito, nesunkaus uždarbio. Realizuokite naujus sumanymus, ieškokite bendraminčių, žmonių, galinčių padėti įgyvendinti naujus projektus. Šeimoje galima įtampa dėl jūsų susikoncentravimo tik į savo reikalus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Stebėkite, kas vyksta aplinkui, taikykitės prie esamų sąlygų, tačiau neatsisakykite savo ketinimų, sumanymų. Nuotaika bus puiki, darbinga, nedideli nesklandumai neturėtų išmušti iš pusiausvyros. Pamėginkite atsisakyti blogų įpročių, pradėkite laikytis dietos ar valyti organizmą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien veikite neskubėdami, svarbių susitikimų metu susikoncentruokite į tai, kas svarbiausia, nenukrypkite nuo esmės, jokiu būdu nemėginkite pakelti savo vertės, peikdami kitus. Daugiau dėmesio skirkite tėvams, mylimiesiems, vaikams.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šią dieną džiaugsitės puikia savijauta, gera nuotaika, būsite aktyvūs, kūrybingi. Palankus metas tolimoms kelionėms, naujų ryšių, ypač su užsienio partneriais, plėtojimui. Asmeniniuose santykiuose venkite tuščių pokalbių, nereikalingų priekaištų, stenkitės būti supratingesni.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Mokykitės bendradarbiauti, įsiklausykite į kolegų nuomonę, nespjaukite į įdomius pasiūlymus. Skirkite rimtus susitikimus, plėtokite ryšius su užsieniu. Kelionėms diena palanki, tik kelis kartus patikrinkite, ar nepamiršote bilietų, piniginės. Dėl nesugebėjimo atitrūkti nuo darbo reikalų galimas santykių su mylimuoju atvėsimas.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Atsipalaiduokite, išlaisvinkite energija, ir visi darbai eisis kaip iš pypkės. Greičiausiai jums bus patikėtas svarbus projektas ar svarbi užduotis. Vakare pavyks išspręsti senai ramybės nedavusį su asmeniniu gyvenimu susijusį klausimą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Iš anksto nusiteikite aktyviai dienai. Nebijokite, šiandien energijos pakaks viskam - ir nudirbti darbus, ir vakare pasilinksminti su draugais. Galite imtis radikalių asmeninio gyvenimo ar profesinės srities permainų - jos išeis į naudą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Originalių idėjų, atradimų diena. Neprovokuokite žmonių per didele drąsa ar originalumu, tačiau ir neleiskite niekam lipti ant galvos. Didelė tikimybė, kad pakeisite darbą, galbūt nutarsite realizuoti save visiškai naujoje srityje.