Horoskopas sausio 8 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 8-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Apolinaras, Eivada, Eivadas, Eivarda, Eivardas, Gintė, Medvaišas, Teofilis, Vilinta, Vilintas;
rytoj: Algis, Bazilė, Gabija, Julijonas, Marcijona, Vaigalis.

Protingos mintys:
„Suabejoti – reiškia prarasti jėgą“ (H. de Balzakas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Artimas jums žmogus gali būti toli, bet jūs jausite jo rūpestį ir paramą. Iš pirmo žvilgsnio padrikos mintys gali išsirutulioti į puikią idėją.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien trumpiausi keliai nebus greičiausi. Į kiekvieną reikalą gilinkitės, kol suvoksite smulkiausią detalę, ir tik tada priimkite sprendimus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Panašu, kad kažkas trukdo jums gyventi vien tik savo buvimu. Kuo daugiau sužinosite, tuo labiau stebėsitės, kiek daug dar nežinote. Veikite apgalvotai, neskubėdamas, tausokite jėgas.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Mokysitės ir dirbdamas, ir žaisdamas. Jūsų optimizmas ir energija traukia aplinkinius. Toks įspūdis, kad saulė jums šiandien nenusileis.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pasistenkite atsikratyti to šalto akmens, gulinčio jums ant širdies. Kol jūs užsiimate savianalize, pasaulis nestovi vietoje. Atminkite, kad yra žmogus, kuriam jus mielas ir brangus toks, koks esate.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nebijokite eksperimentuoti ir klysti. Neprivalote pasitenkinti mažu, jei vis dar įmanoma pasiekti didelį. Blaivus ir kritiškas požiūris gali labai praversti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Dar kartą paklausę to paties, tik kitais žodžiais, vis vien gausite tą patį atsakymą. Meskite velniop tas abstrakcijas ir būrimą iš kavos tirščių. Realų darbą galų gale nudirba realūs žmonės.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Su didelėmis ambicijomis šiandien toli nenuvažiuosite. Pasistenkite geriau suprasti kitus žmones, pažabokite savąjį ego bei norą elgtis nedisciplinuotai. Šaltumas gimdys šaltumą, tad nesvajokite apie meilę, jei patys nenusiteikę jos skleisti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Galbūt pasiseks įvykdyti naudingą finansinę operaciją, parašyti rimtą publikaciją. Turėsite nemažų socialinių ambicijų. Tačiau sunku tikėtis, kad pavyks save ar ką nors kitą perauklėti, pakeisti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Giliai viduje jausite nerimą bei nepasitenkinimą. Jausitės šiek tiek netikri dėl to, ką darote ir ko siekiate. Baugins nusimatančios išlaidos. Galite nusipirkti planuotą daiktą, lankytis banke, draudimo agentūroje.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Galimi nesusipratimai profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Galbūt nelabai pasitikėsite savo jėgomis, patrauklumu. Gali pakibti ant plauko arba nutrūkti svarbus jums ryšys, sutartis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Pareigingai ir aktyviai atliksite profesines pareigas. Rodysite pastangas užsidirbti, įsitvirtinti. Darbo išties netrūks, tačiau sveikata ne geležinė. Pasirūpinkite ja, nes dabar susirgę ilgai nesveiksite.