Horoskopas sausio 9 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 9-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Algis, Bazilė, Gabija, Julijonas, Marcijona, Vaigalis;
rytoj: Elma, Ginvilas, Ginvilė, Vyda, Vydas, Vydautas, Vydautė.

Protingos mintys:
„Niekas, gimęs skraidyti, nebus patenkintas šliaužiodamas“ (H. Keller).

Avinas (03.21 – 04.20)

Diena bus visai nebloga. Naujienų galite tikėtis, jeigu palaikote ryšius su užsieniu, ketinate kur nors toli vykti ar laukiate svečių iš toli. Pakaks ir optimizmo, ir energijos, kad susidorotumėte su neatidėliotinomis užduotimis. Į tai žiūrėsite kaip į sportines varžybas, kurias siekiate laimėti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Reikalingas finansines operacijas paskubėkite atlikti laiku. Skubėti šiuo atveju nereiškia kažką daryti skubotai. Dabar itin svarbu, kad su pinigais, turtu susiję reikalai būtų tvarkomi labai atsakingai, apdairiai.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nesunkiai susidorosite su įprastais darbais. Jei norite užmegzti bendradarbiavimo ryšius, užsitikrinti partnerių palaikymą, atkurti buvusius ryšius, pratęsti sutartis, tai nelaukite kitos dienos. Visa, dėl ko šiandien pavyks susitarti, bus pozityvu ir naudinga.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Viskas eisis įprasta vaga, jei planingai tęsiate savo darbą. Neblogas metas tartis dėl darbo apmokėjimo, pareigų pasiskirstymo, pirkimo-pardavimo sutarčių, nuomos, tiekimo, nuolaidų, viršvalandžių ir pan. Subtiliau bendraukite, kad neįžeistumėte jautraus pašnekovo.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būsite iniciatyvūs, aistringi. Su savo reikalais susidorosite nesunkiai, bet rūpesčių gali sukelti jūsų atžalos, jei paliksite jas be priežiūros ir nepadėsite išspręsti jų didelių vaikiškų problemų. Pasistenkite, kad vaikai būtų jūsų draugai, o ne priešai.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Iš ryto pavyks išspręsti kai kuriuos keblius, užsitęsusius reikalus. Daug padės aplinkiniai, kolektyvas. Nesipykite su namiškiais, būkite pakantesni. Juo labiau, kad dabar seksis tai, kas nukreipta šeimos labui. Vakare nusimato romantiškas nuotykis.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ši diena leis nuveikti daug darbų. Užmegsite reikalingus ryšius, gausite norimą informaciją, atsakymus, pasirodysite ne iš kelmo spirti vadovams bei įtakingiems asmenims. Malonios situacijos skatins romantišką polėkį, kurstys kūrybinę ugnelę.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tikriausiai kils ūpas pakovoti už savo interesus. Ko gero, jūsų norai bus kiek didesni už galimybes. Ne viską patempsite, ne visiems įtiksite. Tai normalu, tad nenuleiskite rankų. Suplanuotus turtinius, verslo reikalus pravartu aptarti būtent šiandien.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandieną jums geriausiai seksis ūkiniai darbai. Tvarkykite namus, darbo vietą. Daug minčių, emocijų, idėjų gali sukelti perskaitytos publikacijos, išgirstos naujienos.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Skirtingai negu daugeliui, visa ši diena jums nebus aktyvi. Trypčiosite vietoje lyg nežinodami ko griebtis. Gali persekioti nuolatinis atidėliojimas, vėlavimas, keistos kliūtys. Stenkitės pasverti, apgalvoti kiekvieną savo žingsnį, įvertinti sąjungininkus ir priešininkus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien galite daug nuveikti kartu su kolektyvu, bendraminčiais. Galbūt aptarsite bendros veiklos perspektyvas. Tik neskubėkite griebtis naujų projektų, kol neužbaigėte senųjų. Patartina būti dėmesingesniems ir savo sveikatai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Būsite darbštūs, iniciatyvūs, tačiau pajusite, kad jums užkraunama vis daugiau įpareigojimų. Mokėkite prieštarauti taktiškai, subtiliai - tuomet neiškils problemų. Vakare trauks pramogos, nuotykiai. Viską darykite su saiku.