Horoskopas spalio 11 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 11-oji:

Pasaulinė paliatyviosios pagalbos diena
Pasaulinė regėjimo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Germanas, Kvirinas, Rimbutas, Rimdauga, Rimdaugas, Rimdaugė, Valius, Zina, Zinaida;
rytoj: Deimantė, Ganta, Gantas, Gantė, Radolfas, Radulfas, Ralfas, Rudolfa, Rudolfas, Salvina, Salvinas, Serafina, Serafinas, Serapina, Serapinas, Vilfreda.

Protingos mintys:
"Nepasitikėk žmogumi, kuris švaistosi patarimais" (Japonų išmintis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jei ketini dalyvauti intrigose darbe - gali nukentėti tavo darbų kokybė, o kartu tai atsilieps ir finansiškai. Svarbiausia - neprarasti įdirbio ir nepaleisti vėjais gerų idėjų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būk atidus ir atsargus dirbdami fizinį darbą, sportuodamas ar pramogaudamas su draugais. Neverta klausyti kalbų, kurios paremtos ne argumentais, o spėlionėmis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Kelsi aplinkiniams pasitikėjimą kol veikla bus konkreti ir apčiuopiama. Viskas klostysis kuo puikiausiai, tačiau, jei teks pasikliauti intuicija, būsi linkęs prisigalvoti nebūtų dalykų. Reikės daug kantrybės.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Profesijos srityje pažvelgęs į savo rūpesčius iš šalies, suprasi, kad jie nėra tokie jau dideli. Jokiu būdu neatsisakyk dalykinių kvietimų, net jei kviečiantys žmonės nekelia pasitikėjimo.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Greičiausiai jausiesi nelabai gerai ir nenorėsi bendrauti, aiškintis santykių, todėl neversk savęs to daryti. Daugiau naudos būtų iš tos veiklos, kuri jums teikia malonumą - meditacijos, kulinarijos ar sporto.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Daugiau klausykis - mažiau klausinėk. Gauta informacija gali būti svarbi tavo ateičiai. Netrukus gali sulaukti pasiūlymų, susijusių su naudu darbu ar karjera.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nebijok judėti į priekį. Jei tavo požiūris bus pozityvus, pasieksi žymiai daugiau, nei verkšlendamas ir aimanuodamas. Stenkis išlaikyti savo poziciją ir nekaitaliok jos kaskart, kai išgirsi naujos informacijos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien sprendimus gali būti priimti sunkiau, nei paprastai. Ir tai ne dėl to, kad esi neinformuotas, o kaip tik - dėl informacijos pertekliaus. Jei pastaruoju metu darbe atlieki užduotis už kitus kolegas, metas tai sustabdyti ir pasakyti "ne".

Šaulys (11.23 – 12.22)

Lengviau nei bet kada seksis užmegzti vertingus ryšius ir juos išsaugoti. Informacija bus reikšminga ir svarbi. Jei ką išgirdai, užsirašyk ar iškart tuo pasinaudok. Gali pasisekti ieškantiems darbo Šauliams.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pasidavęs sėkmės akimirkai, nerizikuok asmeniniu turtu. Pinigų klausimas bus sudėtingas ir sunkiausiai prognozuojamas: lyg ir taupai, tačiau vis neužtenka. Derėtų dar kartą viską apskaičiuoti ir iš naujo pažvelgti į asmeninį biudžetą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Žavės neįprasti reiškiniai, drąsūs žmonės ir dideli profesiniai projektai. Tačiau turi gerokai pasistengti, kad pasiektumei tikslą. Derėtų dirbti įprastus darbus ir pasitenkinti mažomis pergalėmis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei būsi neobjektyvus, ilgainiui turėsi dar daugiau nuostolių. Netinkama diena atvirai kovoti, konfrontuoti. Svarbūs bus santykiai su draugais, artimaisiais. Pasistenk nelįsti į ginčus dėl niekų.