Horoskopas spalio 11 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 11-oji.

Pasaulinė nutukimo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia:  Germanas, Kvirinas, Rimbutas, Rimdauga, Rimdaugas, Rimdaugė, Valius, Zina, Zinaida;
rytoj: Deimantė, Ganta, Gantas, Gantė, Radolfas, Radulfas, Ralfas, Rudolfa, Rudolfas, Salvina, Salvinas, Serafina, Serafinas, Serapina, Serapinas, Vilfreda.

Protingos mintys:
"Nepasitikėk žmogumi, kuris švaistosi patarimais" (Japonų išmintis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Tai diena, kai vertėtų ilsėtis, nešvaistyti laiko veltui. Jei jus kvies į svečius, siūlys veiklą kartu, gerai pagalvokite, ar norite bendrauti. Nesiimkite neplanuotų darbų, nesusitikinėkite su žmonėmis, jei pats to nenorite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Visos problemos yra išsprendžiamos, tik būtina turėti tinkamą veiksmų planą. Susiimkite, jūsų didžiausia bėda - kantrybės stoka. Šiandien pasistenkite patausoti nervus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Savo nuomonę pasilaikykite sau, atkreipkite dėmesį į kitų patarimus. Klaidinga manyti, kad jums viskas galima - kiti taip pat turi ambicijų, siekių, troškimų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Atrodo, jog primiršote savo pareigas darbe ir namuose, todėl artimieji gali būti nepatenkinti. Pamąstykite, nelaukite, kol jus prirems prie sienos žmonės ar aplinkybės. Šiandien teks pademonstruoti kantrybę ir pakantumą.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Metas netinkamas, jei norite į viską spjauti ir išeiti ar išvažiuoti, kur akys mato. Tačiau apsvarsykite, gal galite imtis kokios nors įdomios naujos veiklos? Gal vertėtų pabendrauti su seniai matytais žmonėmis, kurie jums atvertų akis naujomis idėjomis?

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pasistenkite šiandien nepliaukšti su bet kuo ir ko nereikia. Rizikuojate išduoti svarbią asmeninę ar komercinę paslaptį, o gal šiaip pasakyti kažką, kas vėliau galėtų būti panaudota prieš jus patį.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Visą dieną - labai intensyvus bendravimas, daugeliui pasirodys netgi pernelyg intensyvus. Išvengti to vargu ar pavyks, tiesiog pasistenkite pakliūti į kuo malonesnę kompaniją.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šią dieną užsimezgusi pažintis gali peraugti į subtilius, gražius, tikrus jausmus. Vedusieji nepamirškite, kad norint išsaugoti meilę reikia ne tik jautriumo, bet ir blaivumo, stiprybės bei sąžiningumo.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Kažkas, labai rimtas ir susiraukęs, jūsų pokštus gali suprasti labai tiesmukai ir padaryti jums sunkiai įsivaizduojamas išvadas. Jei negalite susilaikyti nejuokavęs, bent jau rinkitės kuo neutralesnę temą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būkite atsargus, galvokite, ką šnekate, kad nepakliūtumėte į nejaukią ar kvailą situaciją. Neišvengiamai artėja momentas, kai nebegalėsite atidėlioti nemalonių reikalų. Nekiškite galvos į smėlį, laikas pažvelgti tiesai į akis.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Panašu, kad ant jūsų pečių gula visi namų ūkio darbai. Jei norite nors kiek pailsėti, paskirstykite darbus visiems šeimos nariams. Jei neturite galimybės išvykti į kelionę, pasilepinkite bent trumpa išvyka į užmiestį.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien pasidžiaukite ilgai laukta ramia diena. Niekur neskubėkite, skirkite laiko sau. Jei artimieji norės aktyvaus poilsio, šią dieną praleiskite atskirai nuo jų.