Horoskopas spalio 17 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 17-oji.

Tarptautinė kovos su skurdu diena
Tarptautinė kredito unijų diena
Atšvaitų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Emerencija, Gytė, Ignotas, Kintas, Kintautė, Kintenė, Kintautas, Marijonas;
rytoj: Kęsmina, Kęsminas, Kęsminė, Kęstartas, Kęstartė, Laiva, Liaudė, Liubartas, Liubartė, Lukas, Lukošius, Vaiva.

Dienos citata: 
"Dėl vieno ištarto žodžio žmogų pavadina išminčiumi arba kvailiu. Būkite atidūs, galvokite, ką sakote" (Konfucijus).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nepykite, jei jums nepaklūsta tam tikri dalykai. Juk negalite visko kontroliuoti ir numatyti. Visus planus gali sujaukti technikos gedimas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Net ir sudėtingiausias mintis jums seksis išreikšti labai lengvai, todėl nevenkite savo idėjų išdėstyti vadovams, galimiems verslo partneriams. O draugų būryje rėžkite kalbą net nedvejodamas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Niekur neskubėkite kaip akis išdegęs, nes ne tik privelsite klaidų, bet nepastebėsite ir svarbių dalykų, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį. Galite sulaukti pasipriešinimo iš žmonių, kurie visai nenori, kad jūs ką nors savo gyvenime keistumėte. Nepasiduokite.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nesiaukokite be reikalo, nes niekas to nesupras, o ir pats be reikalo laiką eikvosite. Nuoširdžiai paklauskite savęs, ar tikrai jus vilioja kankinio aureolė.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būkite ypač atidus bendraudamas. Jei norėsite kam nors papasakoti savo paslaptį, pagalvokite dar kartą prieš tai darydamas. Pašnekovas gali atrodyti tikrai patikimas, tačiau tokia nuomonė bus klaidinga.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nesijaudinkite dėl to, ką apie jus galvoja kiti. Juk ne tai nulemia jūsų vertę. Kitų nuomonės vis tiek negalite pakeisti, todėl susitaikykite su tuo.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Norėsite padaryti gerą įspūdį naujiems pažįstamiems, tad būkite ypač susikaupęs ir pasitempęs. Jei sugebėsite elgtis pakankamai atsakingai ir racionaliai, pelnas gali pranokti lūkesčius.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Su darbu susiję dalykai reikalaus aktyvaus jūsų dalyvavimo. Būkite konkretus, atviras ir dalykiškas, bet nesitikėkite, kad ir kiti laikysis jūsų žaidimo taisyklių. Abejonės, kad jums nesakoma visa tiesa, gali turėti pagrindo.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Imkite vadžias į savo rankas ir neklausykite artimųjų, kurie bandys jums nurodyti, kaip elgtis. Kad ir ką kiti sakytų, tik jūs vienas galite susidoroti su problema. Tvirtas, bet subtilus spaudimas bus efektyvesnis nei brutali jėga.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Taip, jums nesunku padaryti įspūdį, bet tai nereiškia, kad turite pasitenkinti mažu. Pasistenkite įžvelgti kiekvieno pasiūlymo esmę. Jei jūsų kas nors netenkina ar kelia įtarimą, nesivaržykite atsisakyti. Saikinga cinizmo dozė padės išgyventi.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Laikas nustoti neatsakingai linksmintis, nuo šiol teks susikaupti ir imtis darbų. Nusiimkite rožinius akinius ir pažvelkite realybei į akis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Dar niekad nebuvo taip lengva dirbti komandoje. Turėsite įrodyti esąs vertas lyderio vardo. Atidžiai įsiklausykite į kolegų mintis - turėtumėt išgirsti tikrai vertų dėmesio idėjų.