Reklama

Horoskopas spalio 18 d. (antradienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien būsite ramus, išgirsite vertingų patarimų, tiesa, dėl to gali kilti nesutarimų šeimoje. Likimas bet kokiu atveju pakoreguos jūsų ketinimus - taps aišku, kas jums iš esmės priimtina. Galimi tam tikri veiklos apribojimai, tačiau tai išeis tik į naudą. Palanku kreiptis su prašymais ar pateikti pareiškimus aukštiems asmenims.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena bus permaininga, galite sunkiai rasti būdus įveikti problemas. Paaiškės, ar partneris, su kuriuo turite reikalų, yra patikimas, laikosi savo žodžio. Palanku skolintis pinigų veiklai plėsti ar savo verslui pradėti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Tik nepiktnaudžiaukite jums rodomu pasitikėjimu ir pagarba, nenorėkite daugiau, negu siūloma. Netinkamas laikas reikšti nepasitenkinimą mylimu žmogumi. Tinka skolintis pinigų, imti kreditą, tvarkyti mokesčių reikalus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Ko gero, taps aišku, kas ne jūsų, ko jums nereikia. Tai gera proga nutraukti netikusius santykius - tiek asmeninius, tiek dalykinius. Tiesa, jei vertinate ryšius su mylimu žmogumi, pasistenkite būti dėmesingesni.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Labai svarbus laikas suvokiant save, savo pašaukimą. Šios dienos patirtis leis suvokti, ar tai, kuo užsiimate, yra jūsų reikalas, jūsų likimas. Patogus laikas kūrybiškai pažvelgti į sukauptą patirtį - sena galima panaudoti naujam. Būtinas didesnis atidumas sveikatai - senos ligos gali atsinaujinti, paaštrėti. Labiau reikėtų saugoti širdį bei stuburą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Įkvėpimo metas, kai senos problemos nublanksta ir randama išeitis. Tiesa, tai nereiškia, kad galite imtis avantiūrų tvarkydami reikalus ar veltis į atsitiktinį meilės nuotykį. Kita vertus, būtent šiandien užsimezga ilgalaikiai meilės ryšiai. Galite susidurti su vaikų uždarumu. Vis dėlto jūsų nuoširdumas juos atpalaiduos - jums gali būti patikėta didelė paslaptis ar didelė baimė.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Dalykiniams reikalams tvarkyti, lemtingam pokalbiui su šefu ne pats geriausias laikas. Namuose ir darbe neskubėkite, kitų taip pat neskubinkite. Nieko neverskite elgtis prieš jų valią - susidursite su rimtu pasipriešinimu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nieko nevertinkite, nekritikuokite, nesmerkite - pamėginkite suprasti tuos, kurie jums nepatinka, ką nors draudžia, lyg būtumėte jų geri draugai. Tai vienintelis kelias į susitaikymą bei abipusį supratimą tiek su tėvais, tiek su savo viršininku ar draugais. O jie šiandien gali ne tik gerai patarti, bet ir realiai padėti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jūsų pažiūros, įsitikinimai pastarąjį pusmetį kinta ir netgi formuojasi iš naujo - pribrendo laikas kai ką svarbaus pakeisti savo veikloje ar asmeniniuose santykiuose. Ši diena privers labiau susirūpinti materialiniu stabilumu, sveikata. Palanku svarstyti ilgalaikius finansinius projektus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nepasiduokite pagundai demonstruoti savo pranašumą, šaunumą, užsispyrimą - šiuo metu turite elgtis kukliau, paprasčiau, ypač bendraudami su šefu bei kitais žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų karjera. Ir nesistenkite perkelti ant kitų pečių atsakomybės už savo ateitį naštos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Patartina nepersistengti bei likti nuošalyje. Labiau pasaugokite asmenines paslaptis, ypač susijusias su santuoka. Pasikliaukite nuojauta, nepasiduokite provokacijoms, susijusioms su slaptais meilės santykiais. Ir nereikalaukite iš savo poros daugiau dėmesio nei jums skirs, nors tai nebus lengva.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Neabejokite savo sėkme. Šiandien palanku kurti ilgalaikius dalykinius planus, mąstyti apie kilimą karjeros laiptais. Būkite dėmesingesni mylimam žmogui.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Populiariausios paieškos frazės: akcija, alkoholis, avarija, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, orai, paroda, policija, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, taryba, vagystė, vagystės, Viekšniai, šisbeitauskas, Židikai. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');