Horoskopas spalio 18 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 18-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Kęsmina, Kęsminas, Kęsminė, Kęstartas, Kęstartė, Laiva, Liaudė, Liubartas, Liubartė, Lukas, Lukošius, Vaiva;
rytoj: Frida, Fridas, Geisvilas, Izaokas, Kantrimė, Kleopa, Kleopas, Kleopatra, Laura, Valys, Valmantas, Valmantė.

Dienos citata: 
"Žmogus toli gražu neišnaudoja savo gebėjimų. Jis turi pačių įvairiausių jėgų, kurių dažniausiai nepasitelkia" (D. Karnegis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Įvykiai klostysis visiškai ne taip, kaip jūs norite, nepriklausomai nuo jūsų planų. Pasaulis aplink jus šiandien keisis pernelyg greitai, kad jūs spėtumėte ką nors suprasti ir tinkamai reaguoti. Nepergyvenkite, tiesiog judėkite savo ritmu.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien įtarinėsite visus sąmokslu prieš jus, niūrios mintys apims dėl darbų, o taip pat dėl asmeninių santykių. Jei aplink pamatysite ir daugiau panašių surūgėlių, pagalvokite, ar norite būti panašus į juos?

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dienos planus gali sugriauti smulkios kliūtys ar nemalonūs atsitiktinumai. Visada turėkite atsarginį variantą ar galimybę atsitraukti. Geriausias planas - jokio plano. Skriskite ten, kur vėjas pučia.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien viską gerai išnagrinėkite, apmąstykite - žymiai didesnė tikimybė nei paprastai, ką nors išsiaiškinti, atskleisti. Gerai gilintis į dokumentus, mokslinę informaciją. Galimi sėkmingi susitikimai - geras laikas diplomatams, verslininkams.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jūsų asmeniniai santykiai pavojuje - kritinis bendravimo su mylimu žmogumi taškas. Gali būti, kad teks išgyventi skyrybas. Jokiu būdu nesėdėkite namuose, nesitrinkite šonais ankštoje erdvėje. Būtų labai sveika užsiimti fiziniu darbu.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pripažinkite savo kaltę, jei tokia yra. Nemeluokite ir neišsisukinėkite, taip tik pakenksite sau dar labiau. Jei negaluojate - griežtai laikykitės gydytojo nurodymų, antraip turėsite rimtų bėdų dėl komplikacijų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien jums kils nemažai klausimų ir įtarimų, būsite labai nepatiklus! Niekaip nenorėsite tikėti tuo, kas jums sakoma. Pasinaudokite šia savo savybe ir ignoruokite blogas naujienas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei dirbate meno, kūrybos srityje - diena palanki. Praktiški Tik būkite atsargesni - šiandien jie bus kur kas labiau išsiblaškę nei paprastai. Venkite atsakingų sprendimų, atidėkite didelius ir brangius pirkinius.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Diena turėtų būti sėkminga. Ypač gerai seksis reikalai, kuriuos prieš kelias dienas esate atidėjęs nesėkmingai susiklosčius aplinkybėms. Puiki proga baigti visa, kas anksčiau buvo pradėta.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tikėtina nauja pažintis, ateityje peraugsianti į tvirtą draugystę. Tik neskubinkite įvykių, ypač jei naujasis pažįstamas - priešingos lyties. Neužkraukite aplinkiniams darbų, kuriuos galite ir turėtumėte nuveikti pats.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Veikiausiai nelabai suprantate, kas iš tiesų vyksta, todėl ir jūsų veiksmai nėra tokie sėkmingi, kaip tikėjotės. Plačiau atsimerkite, atidžiau apsidairykite, pagaliau išgirskite, kas jums sakoma - gal tada pagaliau adekvačiai suvoksite situaciją.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jeigu šiandien turėsite rinktis, pagalvokite, ko norite ir kas jums būtų naudinga. Nepulkite impulsyviai pirkti daiktų, nepriimkite sprendimų, susijusių su finansais. Elkitės ramiai ir neskubėdami.