Horoskopas spalio 19 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 19-oji.
Saldžiausia diena
Tarptautinė archeologijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Kęsmina, Kęsminas, Kęsminė, Kęstartas, Kęstartė, Laiva, Liaudė, Liubartas, Liubartė, Lukas, Lukošius, Vaiva;
rytoj: Frida, Fridas, Geisvilas, Izaokas, Kantrimė, Kleopa, Kleopas, Kleopatra, Laura, Valys, Valmantas, Valmantė;
poryt: Adelina, Gedardas, Gedardė, Gedas, Gedautas, Gedautė, Gedutė, Gedutis, Gelmina, Gelminas, Gelvarda, Gelvardas, Irena, Saulena, Saulenė, Saulenis, Saulė, Saulius.

Dienos citata: 
"Geras yra gimimas, bet geresnis yra išauklėjimas" (škotų patarlė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien užsispyrimu su jumis niekas nesugebės varžytis - bet kokia kaina norėsite įrodinėti savo teisumą. Tačiau net jei ir esate teisus, būti kategoriškam netinka. Suvaldykite aroganciją, kad vėliau netektų gailėtis dėl skubotų poelgių ar neapgalvotų žodžių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Susilaikykite nuo skubotų sprendimų, prieš išsižiodamas ką nors sakyti - gerai pagalvokite. Vakarą praleiskite namuose, paskaitykite, pamąstykite.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nebijokite priimti patarimo, pasiūlymo iš aplinkinių - jie gali labai praversti dabartinėje situacijoje. O štai pažadais nepasitikėkite. Verslininkams sandoriai bus sėkmingi, jei užmokestį gausite tuoj pat.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien energijos pakaks viskam - ir nudirbti darbus, ir vakare pasilinksminti su draugais. Netekėjusioms moterims didelė tikimybė sutikti būsimą gyvenimo draugą.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nors viskas vyks gana sklandžiai, tačiau ne taip, kaip jums norisi, o taip, kaip siekia jūsų partneriai, kolegos, vadovybė. Šią dieną patartina mažiau kalbėti, susikaupti, vakarą praleisti vienatvėje. Saugokitės traumų, ypač galvos, stuburo, rankų, kojų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nevenkite diskutuoti, ieškoti kompromiso, tačiau sprendimų priimti neskubėkite - tai padarysite artimiausiu metu. Galite sutikti žmogų, kuris gali iš esmės pakeisti jūsų gyvenimą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tai palanki diena dalykiniams reikalams tvarkyti: jūsų įtaka augs bei atsivers naujos galimybės. Verta susitikti su įtakingais asmenimis, galinčiais padėti išplėsti jūsų veiklą arba rasti pelningesnę darbo vietą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Sėkmė lydės tvarkant įsisenėjusį reikalą. Daugiau bendraukite, nesidrovėkite prašyti pagalbos, patarimo bei pasistenkite svarbiausius savaitės darbus suspėti atlikti šiandien - rytoj jie įstrigs.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Pajusite, kad pagaliau grįžta jėgos, netgi kils pagundų pasielgti nutrūktgalviškai, spjauti į poro balsą. Susivaldykite, nešvaistykite energijos veltui.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Veikite savo nuožiūra, tik stenkitės viską atlikti ramiai, gražiai, neskubėdami, tuomet darbo vaisiai bus puikūs, sulauksite pripažinimo. Šios dienos meilės prisipažinimu galima tikėti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gali būti, kad dieną sugadins neįprastas dirglumas - viskas erzins, neigiamos emocijos atsiras tarsi iš niekur. Tramdykite save, jei nepavyksta, pabūkite vienas, mažiau bendraukite.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Neblogas laikas apmąstyti ilgalaikius projektus, tiesa, tiktai nereikėtų niekam ilgam įsipareigoti. Beje, dienos planus gali sutrikdyti draugai - jiems gali prireikti jūsų pagalbos.