Horoskopas spalio 21 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 21-oji.
Fotonikos diena
Pasaulinė orumo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gilanda, Hilaras, Hilarija, Raitvilas, Raitvilė, Uršė, Uršulė, Uršulina, Vilma;
rytoj: Aliodija, Donatas, Mingedė, Viltaras.

Protingos mintys
"Nėra prasmės prisiminti praeities, jei ji neturi įtakos dabarčiai" (Č. Dikensas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Užsiplieksti šiandien būsite linkę dėl menkniekių, tačiau atitaisyti konflikto žalą nebus paprasta. Labiau pasikliaukite artimaisiais, mylimu žmogumi. Ir neieškokite svetimų trūkumų, verčiau pasistenkite patys tobuliau atlikti savo pareigas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Bus itin sunku pasakyti, kas šiandien jums gerai, o kas - blogai, kas suteiks naudos, o kas - nusivylimą, tad neliūdėkite pametę, nesidžiaukite suradę. Beje, būsite linkę patikėti sukčiais, apgavikais ir įtarinėsite tuos, kas su jumis sąžiningi, ištikimi.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Barsitės darbe ir namuose, nuotaiką gadins visi pasitaikę kelyje. Jei pyksite ant viso pasaulio, nieko neišspręsite, ne laikas aiškintis santykius su teisėsaugos ar teisėtvarkos atstovais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tvarkydami reikalus galite pražiopsoti kokią nors svarbią detalę. Būkite atidūs tvirtindami dokumentus ar skaičiuodami pinigus, dirbdami su instrumentais, vairuodami automobilį.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Susidursite su kliūtimis, atsiradusiomis dėl kažkada padarytų klaidų. Privalote išspręsti iškilusias problemas ir tik tuomet judėti į priekį. Stenkitės neskubėti, tačiau būkite punktualus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Ištempę ausis klausykitės užuominų, nuogirdų, bet ir neskubėkite tikėti jums atskleistomis paslaptimis. Svarbų sprendimą derėtų priimti ne šiandien.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jei turite nebaigtų reikalų prieš šventes, pats metas juos baigti tvarkyti. Laikas neblogas, jei norite išsiaiškinti tai, kas seniai nedavė ramybės. Tai geras laikas susitikimams su svarbiais asmenimis ar romantiškoms kelionėms.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien daugiau dėmesio reikia skirti vidaus pasauliui, sielos reikmėms. Pabendraukite su savo artimu draugu, jei turite - su dvasiniu mokytoju, pasimelskite, užsukite į bažnyčią. Gera diena psichologams, menininkams, humanitarinių mokslų atstovams.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Verta imtis svarbių reikalų - jumis žavėsis, ir tai nemenkai padės. Pamąstykite apie įvaizdį - pajusite, ko jums šiuo metu trūksta, ką reikėtų patobulinti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Diena pasitaikys ne iš lengvųjų, mat nuolat kai kas taikysis išmušti jus iš vežių. Mėginkite atskleisti dar nepanaudotas savo galimybes, ieškokite nepastebėtų rezervų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Po romantiškai praleisto vakaro sunkiai seksis susikaupti. Vis galvosite, kaip toliau klostysis neseniai užsimezgusi pažintis. Kantrybės - laikas parodys. Vargu, ar būtų įdomu gyventi, jei iš anksto žinotume, kas mūsų laukia.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien nebepradėkite jokių naujų projektų, nesiimkite naujų iniciatyvų, geriausiai laiką būtų skirti anksčiau pradėtų darbų tąsai, užbaigimui. Gali tekti daugiau energijos teks skirti kolektyviniams uždaviniams spręsti.