Horoskopas spalio 23 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 23-oji:
Molekulės diena
Tarptautinė snieginio leopardo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Doloresa, Lolita, Odilija, Ramvyda, Ramvydas, Ramvydė, Sanginas;
rytoj: Audra, Daubara, Daubaras, Daubarė, Dauga, Daugailas, Daugė, Gilbertas, Rapolas, Švitrigailė.

Dienos citata: "Nelaimės mums siunčiamos, kad atidžiau pažvelgtume į savo gyvenimą" (N. Gogolis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Tai, ką galvojate šią dieną, turi tendenciją plėstis, augti, įsikūnyti net be Jūsų pastangų, dėl to pasistenkite mąstyti, planuoti tai, kas nušvies Jums visą ateinantį mėnesį.

Jautis (04.21 – 05.21)

Palankiai bus sprendžiami teisiniai klausimai, jei įgyvendinate rimtus projektus - didelė tikimybė jų sėkmingai plėtrai. Deja, galite turėti problemų su sveikata, todėl nedelskite kreiptis į gydytojus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Darbe būkite pasiruošę priimti sprendimus. Jei lauksite, kad bendradarbiai imtųsi lyderystės, praleisite neblogą galimybę. Atidžiai dairykitės, mat galite sutikti gyvenimo meilę.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Metas palankus, jei norite užkariauti kieno nors simpatijas, pristatyti idėjas, veiklą. Būkite ryžtingesnis, nedvejokite. Pinigais geriau nerizikuokite, patartina netgi atidėti juos juodai dienai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei norite, kad meilė truktų ilgai, žinokite, jog jūsų išrinktas asmuo turi būti draugu. Jei turėsite bendrų interesų, pomėgių, santykiai išliks įdomūs ilgiau. Darbus dirbkite neskubėdami, nes pridarysite klaidų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Siųskite aplinkiniams teigiamas bangas ir neabejotinai gausite atgal pozityvią energiją. Neleiskite niekam įsibrauti su piktais ketinimais į jūsų teritoriją darbe, laikykitės iš paskutiniųjų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Atkreipkite dėmesį į savo intuiciją. Jei žinote savo širdyje, kad kažkas neteisinga, nesidairykite ir veikite remdamasis savo instinktais. Saugokitės intrigų - kova dėl galios su mylimuoju gali sukelti trintį.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Darbe neužsiiminėkite niekais, o dirbkite, kitaip kolegos gali apskųsti vadovybei. Patartina sakyti tai, ką galvojate ir nenutylėti, jei nepatinka tam tikri dalykai šeimoje. Nebijokite būti atviras su žmonėmis, mat pasirodys, jog turite nemažai bendro.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Būkite atviras su mylimu asmeniu. Jei nesidalinsite savo mintimis su artimu, jis ar ji gali pagalvoti, jog kažką slepiate. Darbe veikite individualiai, tačiau siekdami savo tikslų, paisykite ir kitų žmonių interesų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Visų pirma - būkite atsargūs. Reikėtų vengti rizikingų sandorių, susitikimų ir nuotykių. Neišsigąskite, nes tai rodo, jog jūsų savisauga stipri, todėl intuicija visada jums pasakys teisingiausią sprendimą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nežaiskite su savo partnerio emocijomis, taip pat nesileiskite, kad draugai ar artimieji primestų jums kaltę už tai, ko negalite padaryti. Savo emocijas nukreipkite teigiama linkme, nepasiduokite provokacijoms.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Didesnių sunkumų ar kliūčių jūsų kelyje neturėtų pasitaikyti. Teks daug dirbti, todėl gerai suvoksite aukojamo laisvalaikio prasmę. Taip, atsisakyti šio to teks, nors didesnių problemų tai nesukels, kadangi esate pratę prie sunkumų.