Horoskopas spalio 24 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 24-oji.

Jungtinių tautų organizacijos diena
Pasaulinė informacinių technologijų plėtros diena
Tarptautinė klimato kaitos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Audra, Daubara, Daubaras, Daubarė, Dauga, Daugailas, Daugė, Gilbertas, Rapolas, Švitrigailė;
rytoj: Darija, Darijus, Inga, Ingeborga, Ingė, Krizantas, Krizas, Švitrė, Švitrigaila, Švitrys, Vaigedė.

Protingos mintys
"Sunkiausia pergalė - pergalėti save" (B. P. Kalderonas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Diena gera, jei būsite nuoširdūs, atviri ir jums pavyks rasti reikalingus žmones bei teisingą atsakymą į painų klausimą. Svarbiam dalykiniam reikalui sutvarkyti ieškokite įtakingos draugės.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena tinkama apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, gera pradėti laikytis dietos. Šią Mėnulio dieną kūnas labai jautriai padės atsirinkti maistą. Jeigu pagalvojus apie kokį nors valgį ima lengvai pykinti - jis Jums netinka. Diena kupina augimo energijos, todėl stenkitės vyti šalin negatyvias mintis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Neatskleiskite niekam savo sumanymų, stenkitės juos įgyvendinti, o tik vėliau pasigirti. Palankiausus metas susitikti su senai matytais draugais ar pažįstamais. Neatsisakykite kvietimų į vakarėlius, įvairius susitikimus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jausitės saugus ir pasitikįs savimi. Papildomas darbas, atsakinga užduotis šiandien jūsų tikrai neapsunkins ir bus greitai įveikta. Diena tikrai bus praleista ne veltui ir verta prisiminti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nevarginkite savęs rūpesčiais, kitaip greit susinervinsite ir nė nepastebėsite, kai išprovokuosite konfliktą, o šiandien derėtų viską spręsti gražiuoju. Tik tada ši diena bus puiki.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nešvaistykite pinigų ir energijos. Nors kol kas nei vieno, nei kito jums netrūksta, anksčiau ar vėliau viskam ateina galas. Pasistenkite nepradėti tokių darbų, kurių negalėsite šiandien baigti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jei pasiduosite nepasitenkinimo jausmui, nevertinsite savo nuopelnus, tuomet sugadinsite dieną sau ir kitiems. Neverta pulti į savigraužą, kadangi tai jūsų dvasinę būseną tik pablogins.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Atrodo, jog esate aprėpę pernelyg daug veiklos, su kuria nesusitvarkote. Gal verta ko nors atsisakyti arba pagalvoti, kaip jaustumėtės be to žmogaus, be tos veiklos? Kartais mažiau būna ir daugiau, ir geriau.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Esate arti išpuikimo nuodėmės. Pagalvokite, gal verta pulti ant kelių ir atgailauti už savo nuodėmes? Kelias, kuriuo einate dabar, toli nenuves.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien būsite linkę abejoti viskuo - net pačiais artimiausiais žmonėmis. Tikriausiai jūs būsite neteisūs. Diena gera namams tvarkyti iš esmės, grožio ir sveikatingumo procedūroms.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Darbas pavyks, jei dirbsite komandoje, o ne kas sau. Nevenkite pasitarti, mokytis pats ir pamokyti kitą. Jei pavyk rasti susitarimą, šiandien pradėti bendri projektai bus ypač sėkmingi.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiuo metu sunkiai seksis teisingai numatyti finansines bei moralines pasekmes. Tad nerizikuokite tvarkydami piniginius ir turto reikalus. Galimas romantiškas nuotykis per dalykinį susitikimą.