Horoskopas spalio 25 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 25-oji.

Konstitucijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Darija, Darijus, Inga, Ingeborga, Ingė, Krizantas, Krizas, Švitrė, Švitrigaila, Švitrys, Vaigedė;
rytoj: Evaristas, Liauda, Liaudas, Liaudgina, Liaudginas, Liaudgintas, Liaudgintė, Liaudys, Mingina, Minginas, Minginta, Mingintas, Vita.

Protingos mintys
"Gyvenimas - drama, pasaulis - scena, žmonės - artistai" (V. Šekspyras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nebijokite rinktis sunkesnį kelią, mat vėliau tik džiaugsitės savo pasirinkimu. Gali būti suabejota jūsų idėja, kuria ypač didžiuojatės. Tai, žinoma, skaudu, tačiau pasistenkite rasti kompromisą.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jums seksis, jei turite nuosavą verslą, ypač po pietų turėsite progą džiaugtis - nemaža tikimybė, kad sudarysite pelningą sandėrį. Meilės reikalams palankesnė antroji dienos pusė.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien kuo mažiau valios duokite emocijoms, viską vertinkite tik pagal turimus faktus. Į antrąją dienos pusę norėsite praleisti laiką su mylimu žmogumi, o jei tokio neturite, kils susidomėjimas kita lytimi.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei sutiksite draugus, jūsų planai šiandien gali pasikeisti radikaliai. Nors pradžioje ir būsite linkęs priešintis pasiūlymams, tačiau greičiausiai pasiduosite įkalbinėjimams pasilinksminti. Nebijokite elgtis spontaniškai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Problemos savaime neišsispręs, rūpesčių tikrai nesumažės, jei sėdėsite rankas sudėjęs. Šiandien - puiki diena bendrauti, išsakyti savo nuomonę - pamatysite, neliksite nesuprastas.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien seksis veikti aktyviai - sugebėsite rasti reikalingą žmogų, gauti naudingos informacijos. Tvirtinkite svarbius dokumentus, pasinaudokite šios dienos pasiūlymais. Atsitiktinė pažintis gali virsti romantišku jausmu.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nepatartina šią dieną grupinė veikla, skuboti sprendimai. Jei tenka veikti, vadovaukitės intuicija, išlaikykite susikaupimą, jautrumą. Palanku gilintis į giminės istoriją, būties paslaptis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jūsų ankstesni nuopelnai ir užtarnautas autoritetas leis tikėtis viršininkų palankumo, o gal ir materialinio paskatinimo. Tiesa, galite būti apkrautas neplanuotais darbais, gal teks ilgėliau pasėdėti darbe. Saugokitės bendradarbių pavydo ar intrigų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Metas nelabai tinkamas svarbiems dalykiniams pokalbiams, sandoriams, geriau šią dieną pabūti vienatvėje, susikaupti. Tačiau būsite gan jautrus, todėl vakaras kiek nervingas.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien iš pat ryto turėsite puikią progą pademonstruoti savo sugebėjimus ar nuovoką. Ypač moterys dėl savo žavesio ir nežabotos fantazijos turi daug šansų atsidurti dėmesio centre. Vyrų laukia malonūs susitikimai su senais draugais.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien vadovaukitės intuicija, venkite skubėti. Nepatartina šią dieną grupinė veikla, skuboti sprendimai. Tai puikus metas psichologams, visiems besigilinantiems į santykių, jausmų esmę, sielos prigimtį.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Susitelkite: galite atsigriebti už neseniai patirtas nesėkmes, taip pat įrodyti savo teisumą. Tik jūsų veiksmai turi būti apgalvoti, o rizika pamatuota, tiesa, moterims geriau rizikuoti ne šiandien, o rytoj. Palanku spręsti veiklos finansavimo klausimus.