Horoskopas spalio 26 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 26-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Evaristas, Liauda, Liaudas, Liaudgina, Liaudginas, Liaudgintas, Liaudgintė, Liaudys, Mingina, Minginas, Minginta, Mingintas, Vita;
rytoj: Ramojus, Tautmilė, Sabina, Vincentas, Vincas.

Protingos mintys
"Už kvailus norus kartais žiauriai baudžiama jų išsipildymu" (I. Kurcas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Diena netinkama, jei norite įrodyti savo teisybę, todėl geriau venkite ginčų, būkite pagarbūs, nors aplinkiniai gali nenorėti jūsų išgirsti. Kita vertus, iš jūsų pačių gali būti pareikalauta tesėti žodį.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gera diena išgryninti santykius, ypač darbo, susijusius su pareigomis. Atsargiai duokite pažadus, tuo labiau priesaikas - šią dieną jos ypač svarbios, turi išskirtinę reikšmę bei ilgam užsitvirtina. Jei sulaužytumėte duotą pažadą, skaudžiai tai pajustumėte.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Kritinis laikas. Reikalai gali visai įstrigti. O pajudės geresne linkme tik tuomet, jeigu atsisakysite skubėti. Venkite pyktis su tais, kurie jums gali padėti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Dar viena nuobodi diena, todėl netversite savo kailyje ir norėsite veikti. Laimei, nuobodulys yra didžiausias jūsų motyvatorius, jei tik užstringate kasdienybėje. Pasirinkite tokią veiklą, kuri paprastai jums atrodo pernelyg ekstravagantiška.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Sudominsite aplinkinius savo reikalais ir netgi rūpesčiais - vis dėlto daug nesitikėkite iš šios dienos susitikimų, pažadų. Kita vertus, nepraraskite tikėjimo, kad viskas bus gerai. Tiesiog tam reikia laiko.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien pamirškite save ir pasirūpinkite savo vaikų ar kitų artimųjų reikalais. Bendraukite nuoširdžiai, nusimeskite visas kauke ir pamatysite, kokį pasitenkinimą patirsite.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pasistenkite neatkreipti į save kitų dėmesio - būkite kuklesni, taupesni. Ne laikas rizikuoti pinigais, sveikata. Palanku ką nors vertinga nupirkti artimiesiems, taip pat namams.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Diena ne iš maloniųjų. Verčiau patylėkite ir nebrandinkite paikų vilčių, - nei artimieji, nei vadovybė jūsų nenorės suprasti. Tad venkite nereikalingo bendravimo, nesiaiškinkite santykių.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Venkite griežtų reikalavimų aplinkiniams. Ir nebūkite užsispyrę: taip nieko nelaimėsite, veikiau susipyksite su tais, kurie jus palaiko, su partneriais, o liūdniausia - su antrąja puse. Beje, nepatartina niekam įrodinėti teisybės.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pasikliaukite savo jėgomis bei išmanymu, nebijokite rizikuoti. Tiesa, būkite atidesni pasirašydami svarbius popierius bei vairuodami automobilį. Beje, dabar nelaimė gali virsti sėkme.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būkite kantrūs, mat jus gali išvesti iš pusiausvyros vaikų nepaklusnumas, tėvų nuomonė apie jūsų veiklą arba mylimą asmenį. Išlikite šalti ir ramūs, tai sutaupys jūsų energiją ir laiką, kurį kitaip praleistumėte besiginčydamas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien nieko rimta nesiimkite, geriau svarbius reikalus iš viso atidėti. Nedirbkite, net jei privalote, raskite kokią nors priežastį, kuri atrodytų pakankamai rimta jūsų vadovams. Metas pailsėti.