Horoskopas spalio 27 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 27-oji:
Vytauto Didžiojo mirties diena
Žvalgų diena
Kriminalinės policijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ramojus, Tautmilė, Sabina, Vincentas, Vincas;
rytoj: Almana, Almanas, Almė, Almilė, Almis, Daukanta, Daukantas, Daukintė, Gaudrė, Gaudrimas, Gaudrius, Sima, Simanas, Simas, Simona, Simonas, Skirmantas, Simonas, Tadas, Tadė.

Dienos citata: "Nereikia tikėti viskuo, ką girdime" (Ciceronas)

Avinas (03.21 – 04.20)

Nepervark, dažniau ilsėkis, imkis nedidelių darbų, kuriuos galima greitai baigti, kurie suteikia nusiraminimą.

Jautis (04.21 – 05.21)

Darbe nepersistenk - kokybė neturi nukentėti, o ir pats darbas neturi atimti jėgų, entuziazmo, kurio prireiks bendraujant su artimaisiais, ypač sutuoktiniu ar mylimu žmogumi.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Neskubėk džiaugtis naujienomis ar gautais pasiūlymais. Nepatartina žadėti, įsipareigoti - vargu ar pavyks tesėti šiandien duotą žodį.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Niekur neskubėk, labiau susitelk ties artimųjų skundais, mėgink suprasti jų nepasitenkinimo priežastis. Labiau pasaugok sveikatą - galimos traumos.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Daug neužsimok, tuomet nesugaiši, neturėsi pagrindo nusivilti savimi. Stenkis, kad jūsų namuose įsivyrautų taikios, ramios nuotaikos.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gali tekti susitaikyti su neišvengiamybe, labiau derintis prie aplinkybių. Tiesa, rytdiena bus dar sunkesnė, tad jei jau reikia ką nors skubiai sutvarkyti, neatidėk rytdienai.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ne laikas spręsti svarbius karjeros klausimus. Netinka su svarbiais pasiūlymais kreiptis į aukštus, įtakingus asmenis - gali sau rimtai pakenkti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Kiek įtempta diena, kai svarbu nereaguoti į provokacijas, nesiduoti užvaldomiems ambicijų - tiek darbe, tiek namie. Rizikuoti netinka - jokių avantiūrų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nesistenk būti visada teisūs, bet ir nebūk tikri dėl aplinkinių, savo partnerių teisumo. Visi klysta - visi žmonės.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Neblogas laikas spręsti senas problemas darbe, tik darykite tai gražiuoju. Pasikalbėk nuoširdžiai su kolega, šefu, klientu - tikrai rasi gerą išeitį, visus tenkinantį kompromisą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Stabtelėk prieš pasakydamas svarbų dalyką, pasižadėdamas. Patartina rimto apsisprendimo neatidėti rytdienai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gera proga sudėlioti visus taškus tiek dalykiniuose, tiek asmeniniuose santykiuose. Vertėtų pasakyti viską, kas susikaupė, kad išsiaiškintum priežastį ir daugiau prie to nebegrįžtum.