Horoskopas spalio 28 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 28-oji.
Simajudas, Vėlių paminėklai

Savo vardadienius šiandien švenčia: Almana, Almanas, Almė, Almilė, Almis, Daukanta, Daukantas, Daukintė, Gaudrė, Gaudrimas, Gaudrius, Sima, Simanas, Simas, Simona, Simonas, Skirmantas, Simonas, Tadas, Tadė;
rytoj: Gelbutas, Gelgauda, Gelgaudas, Narcius, Narcizas, Narcys, Tolvydas, Violeta, Violė, Žeimanta, Žeimantas, Žeimantė, Žemvaldas;

Protingos mintys
"Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą" (Kinų patarlė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Kiekvienoje šiek tiek labiau įtampą keliančioje situacijoje elkitės atsargiai, nebent norite įsitraukti į ginčus! Jūsų siekis įsikišti ir padėti kam nors yra gerbtinas, tačiau neprotingas. Leiskite žmonėms savo problemas spręsti patiems.

Jautis (04.21 – 05.21)

Atidžiau žiūrėkite kaip ir su kuo leidžiate laiką. Nepriimkite nieko už gryną pinigą. Jei esate tvirtai pasiryžę keisti savo gyvenimą ir įgyvendinti svajones, diena tam ypatingai gera. Tik nuo jūsų priklauso pasirinkimas - keisti požiūrį į save ir aplinkinius ar ne.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pabandykite artimiesiems išsakyti tai, ką jaučiate, ypač, jei jūsų jausmai skiriasi nuo aplinkinių. Juk kartais konfliktas gali būti konstruktyvus dalykas. Diena jums gali būti sunki, kadangi ims atrodyti, jog kiti iš jūsų reikalauja per daug.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Kai kuriems žmonėms reikia šiek tiek laiko išsilaisvinti iš savo kiauto, tad pasistenkite būti kantrus. Geriausia strategija patraukti žmones į savo pusę - duoti jiems laiko ir erdvės. Tikėtina, kad jūsų darbo krūvis bus ypač didelis, tačiau nepamirškite skirti laiko ir sau.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Prasideda linksmybių ir džiaugsmo laikotarpis. Antradienį būsite nusiteikęs ieškoti malonumų, pasilinksminimų, tačiau šis laikas taip pat geras jūsų kūrybiškajai pusei. Visgi nepamirškite to sunkaus darbo, kurį atlikote finansų srityje.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Atsidursite tokioje situacijoje, kuri gali suteikti naujų galimybių karjeros srityje. Visgi nepalikite likimo valiai savo šeimos, rekomenduojama praleisti laiko ir su ja. Apsupkite save tais žmonėmis, su kuriais Jums gera.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Turėtumėt pasijusti kūrybišku bei stipriu. Neabejokite savo sugebėjimais ir potencialu. Idėjos kils viena po kitos, todėl būsite ypatingai energingas. Romantiški ryšiai turėtų klostytis palankiai, ypač jei išnaudosite savo spontaniškumą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šis metas palankus susikoncentruoti į finansus ir ateinančių metų planus. Pasikliaukite savo intuicija ir pradėkite veikti. Visgi galite būti suirzęs dėl to, kad ne visuomet viskas klostosi taip, kaip jūs norite.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Būsite kupinas energijos, o jūsų sėkmė bus su jumis. Nebijokite išreikšti savo jausmų, kalbėti apie savo interesus. Visgi gali apimti įvairios keliančios depresiją mintys apie neišvengiamybę. Nepasiduokite joms.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tikėkite savimi ir savo sugebėjimais. Būsite nusiteikęs ypač romantiškai, tad išnaudokite šios dienos vakarą ir pabūkite namuose su savo mylimu žmogumi. Jei esate vienišas -galite sutikti tą išsvajotąjį ar išsvajotąją.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tai metas, kai galite sulaukti nuostabių siurprizų: atkreipkite dėmesį į mažus stebuklus ar reikšmingus sutapimus. Net jei gyvenimas šiuo metu atrodo gan niūrus, būkite tikras - viskas netrukus pasikeis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jausite energijos antplūdį, todėl darbai eis kaip iš pypkės. Vakare linksminkitės be sąžinės graužaties. Tik atkreipkite dėmesį į savo sveikatos problemas, venkite konfliktų su viršininkais darbe.