Horoskopas spalio 29 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 29-oji.
Pasaulinė žvynelinės diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gelbutas, Gelgauda, Gelgaudas, Narcius, Narcizas, Narcys, Tolvydas, Violeta, Violė, Žeimanta, Žeimantas, Žeimantė, Žemvaldas;
rytoj: Darata, Edmundas, Skira, Skiras, Skirgaila, Skirgailė, Skiriotas, Skriotė, Skirvyda, Skirvydas.

Protingos mintys
"Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą" (Kinų patarlė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jei turite finansinių problemų, jas sėkmingai išspręsite paprašę įtakingų asmenų pagalbos. Tvarkykite reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, žeme.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jūsų tikėjimas, jog darbe viskas klostysis sėkmingai nėra tik tingi fantazija. Visgi neverta sudėti rankų, geriau pagalvokite, kokia kryptimi jūsų profesinis gyvenimas turėtų klostytis ateityje. Šios dienos susitikimai, pokalbiai padės užtikrinti jūsų stabilumą ateityje.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien greičiausiai būsite aštrus savo pasisakymais. Netgi pradėsite galvoti, jog esate labai protingas, todėl jokios pasekmės jums nebaisios Visgi jūsų sarkazmas gali nejuokais sugadinti aplinkiniams nuotaiką, todėl turėkite omenyje, kad prieš pat šventes susipykti negerai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gerų pasikeitimų darbe laikas. Kol kas sėkmė priklausys nuo jūsų. Palanku priimti ilgalaikius finansinius sprendimus, įsigyti vertingos elektros technikos. Jei jums reikia ko nors paprašyti įtakingo bendradarbio - pasikalbėkite šiandien.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jūs žinote, jog laukia nemažai sunkaus darbo, kuriam greičiausiai nesate pasiruošęs. Jums gali būti sunku dėl to, kad nežinote pats, ko norite, o taip pat turite nuojautą, kad viskas netrukus stipriai keisis. Labiau stebėkite, gilinkitės į dalykus, kurie vyksta jūsų viduje - taip aiškiau, paprasčiau suvoksite atsakymus į jums svarbius klausimus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Kadangi sužinosite šokiruojančių naujienų, bus sudėtinga laikytis numatytų planų. Tam tikri kebloki aspektai jus privers pripažinti tai, ką anksčiau neigėte.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šeimos, giminės reikalai gali tapti ypač aktualūs, tačiau neleiskite, kad jums imtų diktuoti visur, kaip turite elgtis. Lengvai kils konfliktai - prireiks nemažai išminties jų išvengti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Atrodo, kad jūs galvojate apie praeityje turėtus mylimuosius daugiau nei įprastai. Tiesą sakant, jausite tam tikrą nostalgiją, kurią sunku bus paaiškinti. Gali tekti įdėti nemažai pastangų, aiškinantis santykius su giminėmis, artimais jums.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Rekomenduojama būti ypač atsargiems finansiniuose reikaluose, kolektyvinėje veikloje. Čia formuosis nemažos įtampos, ginčai, problemos. Pasistenkite neužsikrauti sau per didelės taikdario naštos.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Susidursite su staiga atsiradusiomis pretenzijomis jūsų adresu, ir su jūsų dalyvavimo ir pagalbos poreikiu, darant atsakingus sprendimus. Tad bus nelengva laikytis sugalvotų planų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Pažadai kuriuos gavote ar davėte, greičiausiai bus sulaužyti. Turėkite tai omenyje, jei esate suplanavę investuoti pinigus. Lankstumas bus jūsų naujas geriausias draugas, o tai tikrai nustebins tuos žmones, kurie turi galios ir įtakos.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Patikrinkite savo paštą, mat galite pražiopsoti galimybę pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę. Daugiau pastangų dėkite savo sveikatos priežiūrai. Jei turite žalingų įpročių, vertėtų juos mesti.