Horoskopas spalio 30 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 30-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Darata, Edmundas, Skira, Skiras, Skirgaila, Skirgailė, Skiriotas, Skriotė, Skirvyda, Skirvydas;
rytoj: Alfonsas, Jundilas, Jundilė, Liucilė, Mąstvilas, Tanbutas, Tangėlas, Tanmantas, Tanmantė, Tanvilas, Tanvilė, Vygandas.

Protingos mintys
"Žodis priklauso laikui, tyla - amžinybei" (M. Meterlinkas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nedarykite jokių rimtų išvadų, negalvokite apie jokius darbus. Būsite kūrybingi, sumanūs, nestigs idėjų, kaip pradžiuginti artimuosius. Patartina neskubėti tikėti tuo, ką iš kitų išgirsite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Palankus metas įvertinti rezultatus, daug ką aptarti, pratęsti sutartis. Šiandien nesugebėsite atsispirti meilės pagundoms. Verslo, nuosavybės reikaluose nepasikliaukite pirmu impulsu.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dabar prastas laikas kovoti dėl principų ar kažko prašyti, reikalauti iš aplinkinių, siūlyti savo sumanymus. Palaukite, kol praeis šventės. Nepatartina imtis svarbių, atsakingų darbų galite padaryti rimtų klaidų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Būsite gana emocionalūs ir neramūs. Dėl nesėkmių bei problemų neturėtumėte kaltinti kitų. Stenkitės rasti aukso vidurį ir protingai įvertinti savo galimybes. Priekaištai ir įtarinėjimai nepadės harmonizuoti ir meilės santykių.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būkite pagarbesni bei tolerantiškesni, vertinkite gerus santykius su partneriais bei sutuoktiniu. Vakare tikriausiai jausitės geriau, geras laikas pasikalbėti su senai matytais draugais.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šauni, aktyvi diena, kuri žada ir puikius susitikimus, ir džiuginančias dovanas ar staigmenas. Galima įspūdinga kelionė ar nepaprastas svečias, maloni naujiena. Bet kuriuo atveju, trokšite įspūdžių, nuotykių, tad nenustygsite vietoje.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Diena gali būti emociškai įtempta, kupina rūpesčių. Tikriausiai nervins rutina ir norėsis įvesti kitokią tvarką. Norai geri, bet gali nepavykti - jūsų minčių ir norų kryptis bus labai nepastovi arba trukdys kritika, trukdymai iš šalies.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios. Galbūt teks atlikti kokias nors pareigas, susijusias su giminaičiais, šeimos nariais. Palanku pirkti ar parduoti automobilį, kitokią techniką. Vakare nusimato gurmaniška vakarienė.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Staigmenos galite tikėtis iš sutuoktinio arba verslo partnerio, tačiau ji nebūtinai bus maloni. Įtampa didės reikaluose, susijusiuose su draudimu, paveldėjimu, akcijomis, skolomis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gal nuoširdžiai, o gal dėl paslėptų motyvų būsite itin jautrūs kitų reikmėms, paslaugūs ir mieli. Tik vėlyvą vakarą pagaliau pasijusite pavargę nuo savo gerumo, dosnumo bei žaismingumo. Nesugadinkite įspūdžio staiga paniurusia išraiška.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Užbaikite būtinus įsipareigojimus, tačiau nieko naujo neinicijuokite. Daug įspūdžių, o gal ir nerimo suteiks darbe įsiliepsnojusi aistra kolegai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Neblogos sąlygos romantikai ir kūrybai. Darbus pamirškite, rūpinkitės šeima, vaikais, savimi. Nepriimkite jokių sprendimų.