Horoskopas spalio 31 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 31-oji.

Helovinas (Halloween)
Reformacijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alfonsas, Jundilas, Jundilė, Liucilė, Mąstvilas, Tanbutas, Tangėlas, Tanmantas, Tanmantė, Tanvilas, Tanvilė, Vygandas;
rytoj: Andrius, Emerika, Milvydė, Žygailas, Žygailė, Žygas, Žygauda, Žygaudas.

Dienos citata:
"Duok Saulę žmogui, jis ilgėsis ledo" (J. V. Gėtė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Diena palankesnė nei vakar su pinigais susijusiems klausimams, nors galite turėti papildomų išlaidų. Taip pat gali būti sunku sutarti su aplinkiniais, mat jie nenorės daryti taip, kaip jūs pageidaujate.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei pasiryžote radikalioms gyvenimo permainoms, nepasiduokite draugų atkalbinėjimams. Pasikliaukite savo intuicija - šį kartą ji neturėtų jūsų nuvilti. Vakarą jaukiai praleiskite su šeima ar artimiausiu žmogumi.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jei jums reikia pagalbos, nebūkite išdidūs, kreipkitės į draugus ar artimuosius - situacija tokia, kad reikia kuo skubiau imtis veiksmų. Antroje dienos pusėje gali aplankyti išganinga mintis.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei šiandien išgirsite paskalų apie mylimą žmogų, praleiskite jas pro ausis. Žmonės mėgsta daryti skubotas išvadas. Jei visgi apėmė nerimas, nesikankinkite - pasišnekėkite su partneriu.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pradžiugins kelionė pas artimus žmones, gimines. Visgi nuotaiką gali gadinti šeimos nariai ar kolegos, jei dirbate. Idėjų ir teigiamų minčių nestokosite, todėl pasirinkite širdžiai mielą veiklą, į kurią galėtumėte įtraukti ir mylimą asmenį.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jei jaučiatės visiškai išsekęs, nespauskite savęs ir nesiimkite naujų darbų. Įdomių pasiūlymų ateityje tikrai bus. Atsikvėpkite, jei turite galimybę, išeikite trumpų atostogų - susigulės mintys, atgausite jėgas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nesate linkęs į kompromisus? Šiandien suvaldykite išdidumą - daug daugiau laimėsite nuolankumu. Nedaužykite galva sienos, juk daug paprasčiau ją apeiti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nesistenkite žūtbūt nuveikti visko, ką buvote suplanavęs dar praėjusios savaitės pabaigoje. Tikriausiai atsirado kliūčių dėl tam tikrų aplinkybių. Nedaužykite sienos galva. Apsidairykite, gal įmanoma netikėtą kliūtį apeiti?

Šaulys (11.23 – 12.22)

Artėjantys pokyčiai iš pirmo žvilgsnio baugina, nors iš tiesų jie menkai jus palies. Būsite gana nervingas, emociškai nestabilus, tad veikiausiai reaguosite pernelyg audringai ir neadekvačiai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ožiaragių laukia gana įprasta diena. Iki pietų greičiausiai jausitės kiek sudirgę, tačiau vakarą praleidę su brangiu žmogumi atgausite pusiausvyrą. Šiandien gera diena susitaikymui ar meilės prisipažinimui.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Labai gerai šią dieną rasti laiko atsipalaiduoti, atgauti jėgas - pasisemkite energijos iš jūsų dvasinio šaltinio, būkite su tais, kurie iš tikrųjų Jums pritaria - tai žmogiškų santykių, grįžimo prie esmių diena.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Diena palanki semtis žinių, plėsti akiratį. Galimas netikėtas laikinas praturtėjimas: gal laimėsite loterijoje ar atgausite seną skolą. Antroje dienos pusėje neatmeskite dalykinio pasiūlymo gerai jo neapgalvojęs.