Horoskopas spalio 7 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 7-oji.

Krašto apsaugos diena
Diena už orų darbą
Pasaulinė architektūros diena
Pasaulinė natūralios aplinkos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Butrimas, Eivina, Justina, Justė, Morkus, Renatas;
rytoj: Arminas, Brigita, Benedikta, Daugas, Demetras, Galvilė, Sergijus.

Protingos mintys:
"Originalus ne tas rašytojas, kuris niekuo neseka, o tas, kurio niekas negali pasekti" (F. R. Šatobrianas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Finansinė situacija bus nebloga, todėl pagaliau galėsite ramiai atsikvėpti. Netikėtai galite gauti pinigų, - juos atidėkite juodai dienai. Pasistenkite daugiau judėti ir laiko skirti sveikatos gerinimui.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien geriau būti namuose, pernelyg daug nebendrauti. Jeigu teks dirbti, būkite itin atidūs rašydami, skaičiuodami. Atidžiau klausykite vadovybės nurodymų - galite kai ką kvailai supainioti. Beje, būkite pasiruošę, kad ilgai jūsų slėpta paslaptis gali išplaukti į paviršių.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandienos darbų sėkmė ne itin priklauso nuo jūsų pastangų dydžio, o nesunki fizinė veikla neabejotinai pakeltų bendrą tonusą. Būkite realistas, blaiviai vertinkite savo jėgas ir galimybes.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei nesate laikomas savarankišku ar ir pats toks nesijaučiate, bet norėtumėte galų gale užaugti, šiandien pats laikas imtis rimtų žygių ta kryptimi. Sėkmė jus lydės, nors iki tikslo dar liks geras kelio galas.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kažkoks netikėlis viską sugadins, beje, turėdamas pačių kilniausių ketinimų. Galimas dalykas, dar spėsite išgelbėti padėtį, jei tą "geradarį" laiku atpažinsite ir nukenksminsite.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Neverta pradėti nieko naujo. Padėtis liks itin įtempta ir neaiški iki pat rytojaus. Kol kas galite tik tobulinti tai, ką esate padaręs anksčiau.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nenuliūskite gavę netikusią žinią - dar viskas gali pasikeisti ir tai, kas blogai, tapti naudinga. Beje, tai netikusi diena dalykiniams susitikimams, planavimui - nesusikalbėsite, apsiriksite.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nerizikuokite - nei važinėdami, nei dirbdami, nei įsipareigodami (ypač vadovams). Jeigu jums trūks pasitikėjimo savimi, prašykite draugo patarpininkauti. Būkite atidesni savo tėvų žodžiams - galite išgirsti vertingų dalykų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Situacija, taip greitai kitusi pastarosiomis dienomis, netikėtai stabilizuosis. Jūsų uždavinys - padaryti viską, kad tai įvyktų tokioje padėtyje, kuri jums naudinga.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jei turite skolų - pats laikas jas grąžinti, net jei ir tektų kiek susiveržti diržą. Uždelsite - ir bus tik sunkiau. Nesureikšminkite sveikatos problemų - jos ne tokios jau didelės, kaip norite tuo įtikinti save ir kitus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien neskubėkite, elkitės atsižvelgdami į aplinkinių interesus. Vertėtų stiprinti bendradarbiavimo ryšius ir atidžiau, nuoširdžiau reaguoti į partnerio skundus ir prašymus.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Metas gali būti sudėtingas, mat jums sakomus dalykus galite priimti kaip tiesą, nors tai bus akivaizdus melas. Neskubėkite būdami prie vairo. Labiau pasaugokite sveikatą. Būkite atidesni maisto, svaigalų, vaistų kokybei.