Horoskopas spalio 8 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Spalio 8-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Arminas, Brigita, Benedikta, Daugas, Demetras, Galvilė, Sergijus;
rytoj: Denys, Diodoras, Diomedas, Dionizas, Dionyzas, Geditas, Kilna, Kilnė, Klementina, Virbutas, Virgailas, Virgailė.

Protingos mintys:
"Originalus ne tas rašytojas, kuris niekuo neseka, o tas, kurio niekas negali pasekti" (F. R. Šatobrianas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Vadovaukitės savo galva ir neklausykite aplinkinių asmenų. Nesiguoskite ir neieškokite paramos - pokalbis kad ir su artimiausiu draugu vargiai atneš jums naudos ir sielos ramybės.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nesiimkite sunkių darbų - atidėkite juos rytdienai. Neskubėkite nuliūsti - sulauksite pagalbos iš jus mylinčių žmonių, būsite išklausyti, suprasti. Ir būtinai save palepinkite - nusipirkite tai, apie ką seniai svajojote. Vakaras palankus šeimos pobūviui, susitikimams su bičiuliais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Žymiai daugiau dėmesio kreipsite į smulkmenas. Tai puikiausias metas prisiminti savo pareigas, susitvarkyti, ypač dokumentus, buitį. Didesnį dėmesį skirkite sveikatos palaikymui.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Didžiausias svoris šiandien teks žodžiui, informacijai, racionalumui. Tai labai darbingas metas, tačiau bus daug ginčų, disputų. Tai puikios dienos prekybininkams, medikams, pedagogams, žiniasklaidos darbuotojams.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Protas šiuo metu imlesnis, pastabumas bus didesnis, gebėsite analizuoti. Turėtumėte gerai pagalvoti, ar verta toliau turėti reikalų su nauju pažįstamu, kuriuo pernelyg pasitikėjote. Vakarop gali darytis silpnesnė šeimos narių sveikata. Turėsite perimti ant savo pečių didesnę buities rūpesčių dalį.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nebūkite karštakošiai tvarkydami finansinius reikalus. Tai naudos metas, tačiau reikia mokėti girdėti kitus, labiau paisyti sutuoktinio nuomonės. Puiki diena sudaryti sandorį, investuoti pinigus, įsigyti vertingą, planuotą daiktą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Neskubinkite situacijos - viskas susiklostys savaime taip, kaip reikia. Sutvarkyti svarbų reikalą paveskite arba artimiesiems, arba patys tai padarykite iš namų telefonu, internetu ir t.t. - šiandien labiausiai seksis namie.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Greičiausiai žaidžiate žaidimą, kuris ne jūsų jėgoms. Nors esate protingas ir gudrus, tačiau anaiptol ne viskas klostysis pagal jūsų planą. Galite gerokai apsirikti, kas yra jūsų draugas, kas - priešas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Diena nėra sėkminga nei naujų darbų pradžiai, nei bendrauti. Jeigu vis dėlto tenka ką nors rimta daryti - būtinai užbaikite, net jeigu visiškai nesiseka. Norint ką nors gero nuveikti, reikia drąsos, susikaupimo, ryžto, aiškaus tikslo matymo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Elgsitės gan impulsyviai, todėl nuo pat ryto galite turėti neplanuotų išlaidų. Dėl to pergyventi neverta, tiesiog lėčiau veikdamas ir klaidų mažiau pridarysite. Turite pajusti dienos ritmą ir prie jo prisitaikyti. Nesikaukite su vėjo malūnais.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nemiegokite, o realizuokite savo profesines idėjas, kurias ilgai brandinote. Diena sėkminga verslininkams, vadybininkams, žemės ūkio darbuotojams. Tik nesistenkite iššokti aukščiau bambos, tada nereikės skaudžiai kristi.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jeigu nuo pat ryto kivirčijatės, pristabdykit arklius, nes diena tikrai gali būti sugandinta. Pasistenkite, kad aplinkiniai nepajustų, jog atsikėlėte iš lovos ne ta koja. Šiandien galite pridaryti ar prišnekėti dalykų, dėl kurių rytoj bus gėda kolegoms į akis pažiūrėti.