Horoskopas vasario 10 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Metas bus sėkmingas, ypač pirma dienos pusė. Viskas netikėta, net svajonės pildysis kitaip, nei tikėsitės. Palanku iki pietų tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniečiais. Vėliau gerai imtis sudėtingo užvilkinto reikalo darbe.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena bus nebloga, jei esate stabilus ir sugebate susitvardyti. Tiems, kurie linkę greitai įsiplieksti, gali būti ir blogiau. Būkite atsargesni, nes emocijos bus linkę ypač stipriai įsisiūbuoti - taip visada būna artėjant į pilnatį.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gera proga patikėti, kad esate laimingi, - tai tikrai subjektyvus dalykas, priklausantis labiausiai nuo mūsų tikėjimo. O ši diena išties sėkminga, kupina žavių staigmenų. Palankus metas romantiškiems susitikimams, atviriems pokalbiams su mylimu žmogumi. Daugiau laiko praleiskite su savo vaikais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Žinoma, kad kai kas jus gali varyti iš proto. Juk dirbate kartu, kas dieną susiduriate su žmonėmis, kurie primena didelę šeimą. O šeimos nariai dažnai vienas kitą kankina. Jei įsivelsite į konfliktą su kolega - kvieskite į pagalbą trečią asmenį.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien norėsis artumo, intymumo, tad jūsų partneris tikrai bus laimingas, matydamas jūs tokį. Mėgaukitės vienas kito draugija ir neleiskite kitiems gadinti romantiškos nuotaikos.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jūsų žodžiai šiandien gali kai ką labai įžeisti, nors to ir nenorėsite. Jei kas nors jus erzins, prieš pasakydamas, ką manote, suskaičiuokite bent iki 10. Vakaras bus emociškai ramesnis, tad laikas geras meilės pasimatymams.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jūsų protas tampa išskirtinai įžvalgus - dirbkite su sudėtinga informacija. Pirma dienos pusė labiau tinkama dalykiniams reikalams tvarkyti. Antra dienos pusė gana pasyvi. Tai puiki proga ką nors padovanoti motinai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Galite patirti, kas yra likimo malonė. Mokėkite pasidžiaugti viskuo, kas šiandien nutiks. Palanku tvarkyti finansinius bei nekilnojamojo turto reikalus. Draugiškiems susitikimams puikus vakaras.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Tai diena, kai žūtbūt norėsite nusimesti nuo savo krūtinės slegiančią naštą. Sąžiningam būti gerai, tačiau atidžiai žiūrėkite, kam pasakosite savo paslaptis, mat tai gali atsisukti prieš jus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pirmą dienos pusę nesikiškite į įvykių eigą, o vėliau galite drąsiai į rankas imti likimo vadeles. Tai bus puikus laikas žengti lemtingą žingsnį, kuriam ilgai ryžotės.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būkite kantrus su aplinkiniais, mat artėjant pilnačiai, dauguma gali būti gan nervingi, nestabilūs. Nepamirškite ir savęs. Šiandien bus svarbu suprasti užuominas, išgirsti, kas garsiai nebuvo pasakyta.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien gali prireikti daugiau jėgų, energijos išlaikyti vidiniam stabilumui - pasistenkite nepalūžti dėl kokios nors smulkmenos. Tai diena, kai didesnė avarijų tikimybė, taigi reikėtų didesnio atsargumo vairuojant, keliuose.