Horoskopas vasario 11 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Vasario 11-oji.

Pasaulinė ligonių diena
Europos skubios pagalbos telefono numerio 112 diena
Tarptautinė moterų ir mergaičių moksle diena
Tarptautinė saugesnio interneto diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Adolfas, Algenė, Algenis, Algirda, Algirdas, Aumantas, Aumantė, Dovilė, Kertautas, Kertautė, Kervainas, Kervydas, Liucijus;
rytoj:  Benediktas, Deimantė, Deimilas, Deimilė, Elmis, Eulalė, Eulalija, Mantas, Mantmina, Mantminas, Rainoldas, Reginaldas, Renalda, Renaldas.

Protingos mintys:
"Švari sąžinė - patogiausia pagalvė" (H. Ibsenas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Turite energijos ir ryžto - laikas imtis šios baisios netvarkos. Galite sutvarkyti namus, santykius - beveik bet ką, jei tik turite laiko, o be to galite nesunkiai sulaukti pagalbos, jei tik jos prireiks. Yra žmonių, kurie mielai pasistengtų dėl jūsų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jūsų intuicija paprastai yra gana tiksli, šiandiena - ne išimtis. Dalykai, kurie keistai susiję iš tiesų turi ryšį. Pabandykite jį išsiaiškinti. Beje, galite pastebėti jums rodomus dėmesio ženklus, nors ir silpnus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Stenkitės labai nesijaudinti, jei ne viską suspėjate padaryti. Šiandien sugebėsite ne tik pasivyti savo kolegas, bet gal net ir aplenkti juos. Viskas klosis kuo puikiausiai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pasistenkite naujai pažvelgti į tą didelę problemą, kuri jus paskutiniu metu persekioja. Šiandien rasite naujų būdų, kaip išspręsti ją nepakenkiant savo įvaizdžiui.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Galbūt jau atlikote didžiąją darbo dalį, ar bent jau svarbiausią jo dalį, tačiau neprisiimkite visų nuopelnų sau. Šiandien geriau pagirkite mažiausiai prisidėjusį asmenį. Galbūt vėliau jums prireiks paslaugos.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Palanki diena praleisti laiką su šeima. Galite suorganizuoti bendrus pietus arba sumąstyti pasivaikščioti su artimaisiais. Šiandien jums puikiai seksis bendrauti su vyresniais ir jums tai patiks. Tuo labiau, kad galite netikėtai sulaukti intriguojančio pasiūlymo.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pasikalbėkite su broliu ar seserimi, kurie šiuo metu atrodo išvarginti streso. Jūsų požiūris į pasaulį gali padėti jiems suprasti, kad reikalai nėra tokie jau blogi.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Besilinksminant su draugais pajusite, jog norite būti kažkur kitur ar su kažkuo kitu. Sunkiausia bus įtikinti juos, kad nesiilgite savo buvusiojo/buvusiosios.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei rasite savyje jėgų prisitaikyti prie kitų žmonių keistenybių, viskas bus gerai. Šiandien jūsų laukia ir ramybės kupinos valandos, ir siautulys. Dar daugiau, sugebėsite padaryti įspūdį reikiamam žmogui.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jaučiate, kad kažko trūksta, kažkas negerai, bet šiandien neverta ieškoti išeities. Būsite labiau išsiblaškę - tad labiau pasaugokite asmeninius daiktus, pinigus ir nežiopsokite vairuodami.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Kai kas nors iš šeimos narių šiandien jus supykdys, suskaičiuokite iki 10 prieš atsakydamas. Priešingu atveju pamatysite, kaip lengva iš degtuko priskaldyti vežimą. Kam jums reikia bėdos dėl tokios smulkmenos?

Žuvys (02.20 – 03.20)

Dirbkite mažiau reikšmingus darbus. Pasistenkite suvaldyti agresiją savyje, tačiau nepasiduokite ir bailumui. Susidūrę su provokacijomis, grubumu, sugebėkite save apginti - tai aktyvių energijų įvaldymo diena.