- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas vasario 13 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Vasario tryliktoji, penktadienis - 44-oji metų diena (penktoji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 321 diena.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 7.46, leidžiasi 17.21. Dienos ilgumas - 9.35.
Antrąją delčios dieną Mėnulis teka 2.43, leidžiasi 11.32.
Saulė Vandenio ženkle.

**************
Protingos mintys:
"Paveldėtojo ašaros dažnai slepia linksmą juoką" (P. Siras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Panašu, kad jus užplūs kelionių, netolimų pramogų ir sėkmių vizijos. Galite gauti žinią iš toli arba kažką įdomaus sužinosite iš pokalbio su nepažįstamu žmogumi. Galbūt apsilankysite turiningame renginyje.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būsite įžvalgūs, intuityvūs ir tuo net galite nustebinti kitus ar save. Seksis šifruoti pasąmonės impulsus, aiškinti sapnų prasmes. Būkite solidarūs, jei reikia spręsti netikėtą artimo žmogaus problemą.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien noriai bendrausite, ir tai padės gaivinti klibančius ryšius. Nevenkite kompanijos, tačiau vis dėlto neeikvokite per daug laiko tuštiems pokalbiams.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Neblogai seksis ūkiniai, buitiniai darbai. Tačiau lengviau pažeidžiama bus sveikata. Verta pagalvoti apie dietos pasirinkimą, įvaizdžio pakoregavimą. Iš partnerių, gerbėjų galite sulaukti netikėtų pasiūlymų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Diena turėtų būti gera. Su bet kuo lengvai rasite bendrą kalbą, žadinsite romantiškas emocijas. Gali pavykti atnaujinti santykius, pradėti viską iš pradžių arba užmegzti naują, perspektyvią pažintį. Jumis itin domėsis užsieniečiai.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Iš ryto jausite vidinę įtampą dėl vieno neišspręsto klausimo. Norėsis su kažkuo pasitarti, bet tokios progos gali nebūti. Įdienojus neblogai seksis tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus, eksperimentuoti virtuvėje.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien aktyviai seksite žiniasklaidos informaciją, noriai bendrausite ir planuosite reikalus, keliones. Galbūt teiksite ar imsite interviu. Suintensyvės kontaktai su giminaičiais, draugais. Panašu, kad gausite laišką.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Rytas bus keistokas, tačiau vėliau pasijusite komfortiškai. Netrūks energijos ir ūpo gražinti save ir savo aplinką, lakstyti po prekybos centrus. Tiktų planuoti remontą, statybas ar kita, kas svarbu šeimos gerovei ir komfortui.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Iš ryto būsite labai išsiblaškę, o vėliau pasižymėsite lankstumu, gebėjimu taikytis prie kitų žmonių ir kintančių situacijų. Namai teiks palaimą ir ramybę, jeigu pasistengsite išvengti barnių dėl pinigų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandieną jus labiausiai puoš kuklumas, paslaptingumas. Venkite alkoholio, triukšmingų susibūrimų. Nesistenkite nudirbti visų darbų. Intriguos bendravimas su ezoterine veikla užsiimančiais asmenimis, menininkais ar medikais.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Rytinį nepasitenkinimą įdienojus pakeis entuziazmas, susijęs su sportu, draugų sambūriu ar pan. Panašu, kad dalyvausite renginyje arba jį organizuosite. Turbūt sublizgėsite originalumu ir būsite itin populiarūs.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Rytą nepasižymėsite kantrybe, atidumu. Galite pakliūti į keblią padėtį, pasitarnauti sukčiams, vagims ar pan. Popiet tikėtinas malonus susitikimas, renginys. Galite kažkuo susižavėti arba pajusti kūrybinį įkvėpimą, populiarumo kerus.