Horoskopas vasario 14 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Vasario 14-oji.
Šv. Valentinas, Įsimylėjėlių diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gustautas, Gustautė, Gutautas, Gutautė, Lijana, Lilė, Lilijana, Saulė, Saulius, Valentas, Valentina, Valentinas, Valius, Vilmantas;
rytoj: Girdas, Girdenė, Girdenis, Girdys, Girdmantas, Girdmantė, Girdutė, Girdutis, Jotautas, Jotautė, Jotys, Jovita, Jovitas, Jurgina, Jurgita, Vytis.

Protingos mintys:
„Vizija be veiksmo yra tik svajonė, veiksmas be vizijos – košmaras“ (Japonų išmintis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien daug bendrausite su artimaisiais, kaimynais. Jūsų komunikabilumas darys dvejopą poveikį: viena vertus, suartins su kitais, leis kai ką išsiaiškinti, kita vertus, galite išgirsti ar paskleisti nemalonius gandus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Dėl jūsų arba kitų žmonių kaltės galimi šiokie tokie nuostoliai, tačiau, nepaisant smulkių nesklandumų, sugebėsite rūpintis suplanuotais reikalais, šeima, namais. Pagerės jūsų apetitas, tad dietos laikytis būtų sunku.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pasižymėsite išaugusia iniciatyva, kūrybingumu. Galimas netikėtas perspektyvus pasiūlymas. Kita vertus, nepulkite jo priimti, neįvertinę visų keliamų sąlygų ir savo galimybių.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien nekalbėkite mįslėmis, o verčiau aiškinkitės paslaptis, klauskite patarimų. Taip pat nesistenkite kitų pakeisti, diktuoti savo valios. Joks rimtas startas nepatartinas. Kaupkite jėgas.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, draugauti. Sugebėsite mobilizuotis ir padaryti gerą įspūdį pašnekovams, publikai. Gana sklandžiai klostysis ir meilės reikalai.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Ši diena žada nekasdieniškus susitikimus, bet ne visi jie džiugins. Venkite kontaktų su tais, kurių nemėgstate. Iš toli galite gauti žinią, kuri sukels nerimo. Galite įsigyti gana vertingą prekę.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ne tik įstatymų bei įvairių taisyklių vingrybės, bet ir filosofinės tiesos šiandien taps artimesnės ir suprantamesnės. Labiau įžvelgsite paslėptą prasmę. Jeigu keliaujate, tai, ką pamatysite ar išgirsite, jus itin sudomins.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Gali apimti nerimas, kad nebe jūs valdote situaciją. Galbūt baiminsitės dėl finansinės situacijos, prisigalvosite tariamų grėsmių. Suimkite save į rankas, pasikalbėkite su psichologiškai įžvalgiu žmogumi ar nueikite į kokį renginį.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šios dienos teikiamą įžvalgą galite išnaudoti gana naudingai - stenkitės suprasti konkurentus, jų motyvus ir žmones, su kuriais jus sieja ypatingi jausmai ar reikalai. Galite padaryti netikėtų atradimų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien galite nemažai nuveikti savo ūkyje. Noriai gilinsitės į asmenines problemas. Tikriausiai visiškai arba beveik neklysite, galvodami apie savo arba vaikų perspektyvas, sveikatos būklę.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ši diena skatins kūrybingumą, romantišką polėkį, bet tuo pačiu gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi. Venkite lengvabūdiškų nuotykių, nešvaistykite pinigų abejotiniems malonumams.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jums labai norėsis pabūti su mylimu žmogumi, sieksite dvasinio ir fizinio intymumo. Beje, kažkas gali mėginti jumis pasinaudoti arba patys būsite linkę elgtis nelabai etiškai, kad tik gautumėte, ko norite.