Horoskopas vasario 15 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Vasario 15-oji.

Tarptautinė vėžiu sergančių vaikų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Girdas, Girdenė, Girdenis, Girdys, Girdmantas, Girdmantė, Girdutė, Girdutis, Jotautas, Jotautė, Jotys, Jovita, Jovitas, Jurgina, Jurgita, Vytis;
rytoj:  Julijona, Julijonas, Laimutė, Tautvydė, Ulė, Ulijona.

Protingos mintys:
"Žmogaus charakterį geriausiai parodo jo elgesys lemiamą minutę" (S. Cveigas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Ši diena palanki norint atsikratyti žalingų įpročių, pradėti labiau rūpintis savo sveikata, gera savijauta. Turėtumėte susirūpinti savo mitybos įpročiais, vartoti mažiau riebų maistą, daugiau daržovių, uogų, vaisių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šią dieną ypač derėtų laikytis saiko. Pernelyg daug dirbdami, greitai pervargsite ir galite dažnai klysti. Tai neteiks jokio pasitenkinimo nei jums, nei bendradarbiams. Pernelyg ilgai ilsėdamiesi, pasidavę apatijai galite būti nuobodūs ir neįdomūs namiškiams, tai skatins visų irzlumą. Tad ką bedarytumėt, itin svarbu rasti pusiausvyrą ir mokėti laiku sustoti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Labai svarbu pasirūpinti savo sveikata, kad ir kiek turėtumėt pasiteisinimų, jog tam dabar niekaip neturite laiko. Atidėliodami, nepasydami kai kurių ženklų galite neišvengti nemalonių pasekmių. Vėliau nederėtų ieškoti kaltų aplinkui, jūs patys esate atsakingi.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Palanki diena susikaupimui, apmastymams, skaičiavimams, analitiniam darbui. Daug kas, kas iki šiol kėlė daug klausimų, šią dieną gali atsiskleisti, paaiškėti. Tačiau palankus metas fiziniams darbams, sportui, nemaža traumų tikimybė, tad būkite atsargūs.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Puikią nuotaiką pirmoje dienos pusėje gali sugadinti netikėtas įvykis, tiksliau jūsų pačių reakcija į jį. Gerą savijautą trikdys ne nepalankūs įvykiai, o jūsų perdėtas jautrumas ir nervingumas. Nedramatizuokite smulkmenų ir galėsite mėgautis ramybe.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Puikus metas apsivalyti, skirti daugiau dėmesio aplinkos, namų ar sodybos gražinimui, savo kūno grožiui. Taip pat geras laikas pasirūpinti savo namų augintiniais, dekoratyviniais augalais. Šie rūpesčiai tokiu laiku bus itin malonūs.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Kad ir kaip norėtųsi siausti, šėlioti, šią dieną labiau derėtų laikytis rimties. Jūsų avantiūristinių užmačių kai kas gali tiesiog nesuprasti, arba supras visiškai kitaip, nei tikėjotės. Tokiu būdu galite neišvengti nemalonių nesusipratimų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Derėtų susimąstyti, ar ko svarbaus nesate pamiršę, galite praleisti kai ką svarbaus. Taip pat vertėtų baigti ir kai kuriuos pamirštus užsitęsusius ir atidėliojamus darbus. Dabar tam itin palankus laikas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei jūsų santykius su artimaisiais, ypač vyresnio amžiaus giminėmis, tėvais trikdo nesusipratimai, neaiškumai, kivirčai, dabar palankus metas daug ką išsiaiškinti ir užglaistyti. Gali tekti nusileisti, geriausias sprendimas - kompromisas.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Neturėtumėte visų darbų namuose naštos užsiversti ant savų pečių. Tai bus meškos paslauga. Namiškiai, ypač vaikai gali greitai priprasti prie šių patogumų, kuomet daug ką padarote už juos. Geriau išmokite paskirstyti pareigas, palankus metas auklėti ir mokyti atsakomybės.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gali tekti vykti į tolimą kraštą, kelionė gali būti ypač įdomi, kupina nuotykių, įdomaus pažinimo, tačiau kartu ir pavojų, ne visi bus tokie svetingi, kaip kad tikitės. Derėtų neprarasti budrumo ir atsargumo, nebūkite pernelyg patiklūs.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Derėtų vengti didžiulių fizinių krūvių, taip pat saugotis saulėkaitos, vartoti daug skysčių. Gali varginti galvos skausmai, padidėjęs kraujospūdis. Atidėkite darbus ir būtinai gerai pailsėkite.