Horoskopas vasario 16 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien nesitikėkite greitos sėkmės - tvarkant finansinius reikalus būtinas atidumas, atsargumas, teisiniuose reikaluose užsitikrinkite kolegų paramą. Konkurentai nesnaudžia, prireiks išmonės ir pagalbos, kad neliktumėte nustumti į šalį. Darbų nesumažės iki pat pavakarės, tad vakarą, e abejonės, patartina skirti ramiam poilsiui.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien bus ypač produktyvi kūrybinė veikla - netikėčiausi jūsų sumanymai sulauks pritarimo, bus įvertintas jūsų idėjų originalumas. Naujiems pažįstamiems būkite kuo tolerantiškesni - ūmus jūsų būdas gali atbidyti potencialius rėmėjus ar partnerius.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nekiškite nosies į svetimus reikalus, ir neteks pykti ar nusivilti. Kad ir ko imtumėtės, šiandien būtinas saikas ir atsrgumas. Jūsų ženklo atstovai nemėgsta paklusti, tačiau šiandien netrūks progų pasimokyti nuolankumo.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Visos minys suksis tik apie darbo reikalus, pastaruoju metu nuolat taip būna. Jūsų antroji pusė ims reikšti nepasitenkinimą. Pripažinkite - ne be pagrindo. Kai kurioms poroms gali atrodyti, kad atsidūrė ant skyrybų slenksčio, tačiau nevertėtų daryti skubotų išvadų, pamėginkite drauge rati išeitį.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien būsite sukritikuoti vyresnybės. Bus be galo sunku pripažinti, kad viršininkas teisus, visgi teks. Svarbiausia - įsikarščiavę neprikabėkite niekų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Ši dien air visa savaitė - netinkamas metas esminėms permainoms gyvenime. Tas pasakytina tiek apie asmeninį gyvenimą, tiek apie profesinę sritį. Noras keisti profesiją greičiausiai yra akimirkos užgaida, o jūsų sutuoktinio nepakenčiamos savybės po dienos kitos nebekels pykčio ir susierzinimo.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Manote, garsiau kalbėsite ir būsite išgirstas? Toli gražu - šiandien daugiausiai pasiektumėte diplomatiškumu. Ypač įsimylėjėliams nepatartina pasiduoti emocijoms - nutrauksite vos užsimezgusius santykius.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Verslininkai šiandien suvoks, kad norint aplenkti konkurentus, būtina reformuoti savo veiklą, ieškoti naujų galimyboų, patikimesnių partnerių. Deja, nemaži poreikiai gali neatitikti finansinių galimybių. Teks mąstyti apie paskolą arba kreiptis į senus draugus su pagalbos prašymu.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Senam jūsų draugui ėmė nepaprastai sektis ir jis asuko jums nugarą? Gal ši draugystė nebuvo tikra - kai žmonėms ima sektis, jie paprastai nusimeta kaukes. Profesinėje srityje jums bus sudarytos galimybės tobulėti, kelti kvalifikaciją, galbūt bus pasiūlytos aukštesnės pareigos.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jau kurį laiką mėgaujatės gyvenimo pilnatve, šiandien jūsų laimei taip pat niekas netrukdys. Galite sulaukti įdomių pasiūlymų, tad teks paplušėti, nebent norint visur spėti. Turėsite neplanuotų išlaidų, piniginė nuo jų per daug nesuplonės.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jei norite, kad apie jus gerai kalbėtų - mažiau girkitės. Ši taktika nepasiteisina nebent bendraujant su viršininku. Jei neabejojate savo privalumais - nepasikuklinkite jų išsakyti. Šeimoje galima įtampa dėl visiškai skirtingų požiūrių, kažkuriam teks nusileisti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jūs šiandien gyvensite laukimu - tikėsitės įdomaus darbo pasiūlymo, naujų galimybių, sutuoktinio supratingumo ir daugybės kitų dalykų. Jūsų lūkesčiai išsipildytų kur kas greičiau, jei imtumėtės iniciatyvos. Galite sulaukti nepelnytų brolių, seserų ar giminaičių priekštų, tačiau nevertėtų nusiminti ar įsižeisti - verčiau nuoširdžiai pasiaiškinkite, kas kaltas.