Horoskopas vasario 17 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Vasario 17-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aleksas, Dona, Donalda, Donatas, Donata, Flavijus, Selma, Vaišvila, Viltė, Viltrūda;
rytoj: Bernadeta, Gendrė, Lengvenis, Kamilė, Karigaila, Simeonas.

Protingos mintys:
„Kiekvienas girdi tik tai, ką supranta“ (J. V. Gėtė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Gali būti priminti kažkokie jūsų pažadai arba būsite viliojami malonumais, kurie nemažai kainuoja. Darbų ir pagundų sūkuryje nepamirškite savo vaikų, skirkite jiems dėmesio, auklėkite, kol dėl jų elgesio dar nepasipylė priekaištai iš aplinkinių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena gera, bet neskubėkite apsispręsti tvarkydami dalykinius reikalus - stigs reikalingos informacijos. Tik nebūkite patiklūs - bus mėginimų jus suklaidinti. Beje, gali pavykti sužinoti, kas nuo jūsų darbe, taip pat šeimoje slepiama.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Svarbi diena, mat galite išgirsti žinią, gauti informaciją, kuri galėtų pasitarnauti artimam žmogui, giminaičiui, kaimynui. Galbūt kažkur išvyks artimas žmogus ir tai vers nerimauti. O gal patys ruošitės į tolimą kelią, susipažinsite su žmonėmis, atvykusiais iš užsienio, ar pan.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Ši diena turi didžiulį emocinį potencialą, kurį bus svarbu suvaldyti, neiššvaistyti smulkmenoms, pykčiams, ambicijoms. Ši diena labiausiai padeda žmonėms, turintiems misiją, suvokiantiems pašaukimą, gebantiems veikti daugelio labui.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jausite nerimą, nepasitikėsite savo jėgomis, abejosite pasirinktu keliu ar bendrakeleiviais. Būtų gerai, kad kol kas nedarytumėte radikalių pakeitimų, nes impulsyvus elgesys ar sprendimas gali sukelti nelauktas pasekmes.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nors gresia finansinės kliūtys, netikėtos problemos su partneriais ar vadovybe, bet jūs sutiksite galinčių pagelbėti. Diena palanki spręsti sudėtingas dalykines problemas. Taip pat tinka tikrintis sveikatą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Norai ir svajonės turi savo kainą, todėl šiandien paaiškės, kad tai, ką planavote, apie ką svajojote, kainuos daugiau, nei galėjote tikėtis. Arba jus dominantis asmuo atskleis gana nepatrauklią savojo "aš" pusę.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Prisiminkite praeities pamokas - ir aptiksite visai neblogą išeitį. Tiks tvarkyti reikalus, susijusius su dideliu turtu, paveldėjimu. Tinkamas metas gurmaniškai vakarienei kartu su šeima.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien labai svarbu objektyviai suvokti tiesą, atvirai pažvelgti į save ir kitus. Aktualūs bus reikalai, susiję su karjera, mokslu, atestacijomis, patikrinimais. Net jei labai stengsitės, smulkių nesklandumų pasitaikys. Nedramatizuokite.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Apmaudu, tačiau šiandien finansinių problemų neišspręsite. Vertėtų ne plaukti pasroviui, o užimti kietą poziciją. Stenkitės atiduoti skolas ir jas atsiimti. Be gailesčio išmeskite nebereikalingus daiktus, jei negalite jų perdaryti, panaudoti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Galite išgirsti svarbių dalykų, kurie taps lemtingi. Ir likite dėkingi net už pastabas. Būtina atida skaičiuojant pinigus, pasirašinėjant dokumentus, vairuojant automobilį. Pasistenkite kantriau reaguoti į sutuoktinio priekaištus.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Galima nelaukta naujiena, užsakymas ar kažkokia avantiūra. Arba išgirsite nerimauti verčiančių naujienų, gandų. Labiau klausykitės savo intuicijos, o ne aplinkinių kurstymų ir bauginimų. Atsargiai elkitės su technika, venkite skubos.