Horoskopas vasario 19 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Vasario 19-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Butmantas, Butmantė, Butmina, Butminė, Butminta, Butmintas, Butmintė, Konradas, Nida, Šarūnas, Zuzana.
rytoj: Aida, Aidas, Aidis, Eitenė, Eitenis, Eitmina, Eitminas, Eitvyda, Eitvydas, Leona, Leonas, Leonė, Leontina, Leva, Levas, Visgintas, Žemyna.

Protingos mintys:
"Nenorėk, kad viskas vyktų pagal tavo norus. Pasitenkink tuo, kas vyksta, ir tavo gyvenimas bus laimingas" (Epiktetas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Aktyviai reikšitės namuose ir tarp pažįstamų. Nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios. Neleiskite, kad jūsų sąmonę užvaldytų nepagrįsti įtarimai, pavydas. Tai prasti palydovai, jei jums rūpi išsaugoti santykius.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nesistenkite viską tempti vieni, ypač jei esate užsikrovę sunkią naštą, pavyzdžiui, užsiimate nuodugniu namų ar darbo vietos tvarkymu. Dalinkitės pareigomis su kitais, tarkitės dėl išlaidų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Kažkoks nekasdieniškas interesas sukels energijos antplūdį. Tai gali būti susiję su atsinaujinusiu hobiu, seksualiniu ir kūrybiniu aktyvumu, kolektyviniu sambūriu, romantišku pasiūlymu, galimomis papildomomis pajamomis.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Trokšite komforto, prabangos, patogumų. Galbūt kažką rimtai pertvarkinėsite, keisite. Tai gali kainuoti daugiau nei apskaičiavote iš anksto. Padovanokite savo artimiesiems bent lašelį šilumos - jie bus už tai dėkingi.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Savo energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą, o ne į tuščius ginčus, ambicijų demonstravimą. Nuo to priklausys, kaip pakryps pokalbis, turėsiantis įtakos jūsų profesinei, finansinei padėčiai, autoritetui.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Labai norėsis šį bei tą nusipirkti, atsinaujinti. Tačiau jūsų galimybės bus ribotos, pinigų reikės dalykams, nuo kurių išsisukti neįmanoma, nors mielai tai padarytumėte. Neignoruokite sveikatos problemų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tai gali būti naujų galimybių diena, kai po ilgų pastangų ims ryškėti rezultatai ar perspektyvos. Visa tai gana trapu, tad nesielkite atsainiai, lengvabūdiškai. Trumpalaikio malonumo suteiks masinis renginys, kolektyvinė pramoga.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Galite sulaukti žinių iš nepažįstamų žmonių ar valdininkų. Pasiūlymus, patarimus, idėjas verta apmąstyti, o ne nurašyti į svajonių skyrelį. Gali būti, kad dėl alkoholio ar netinkamų vaistų vartojimo turėsite problemų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien teigiamai veiksite aplinkinius ir jie jus taip pat. Žadinsite romantiškas emocijas, draugiškumo bei solidarumo jausmus. Geras metas pamėginti atnaujinti jums svarbius santykius, jeigu jie neseniai patyrė krizę.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jei būtina, šiandien tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl leidimų, oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Bus nelengva, bet naudokitės tomis progomis, kurios dabar įmanomos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien palanku konsultuotis su juristais, vizituoti įtakingus asmenis. Galimi netikėti tokių žygių rezultatai. Galbūt nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio arba tiesiog įsisvajosite apie rimtas permainas savo gyvenime.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien galite kažko atsisakyti vardan naujo tikslo arba tiesiog dėl to, kad taip kreipia aplinkybės. Galbūt nutrūks vilčių nepateisinę santykiai arba savaime atkris viena iš pasirinkimo galimybių.