- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas vasario 2 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Pasistenkite nauju žvilgsniu pažvelgti į naują problemą. Kad ir trumpa kelionė padėtų tą padaryti. Jūsų ir artimiausių žmonių nuomonė nebūtinai turi absoliučiai sutapti, tačiau radę kompromisą, pajusite, kad visi stovite ant šiokio tokio pagrindo.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei šiandien planavote su darbo reikalais susijusią išvyką ar poilsinę kelionę, tinkamesnės dienos tam būti negali. Patirsite teigiamų emocijų ar pasisemsite naudingos patirties. Siekiant karjeros tinka beveik visos įmanomos priemonės.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Daugiau dėmesio ir pastangų verta skirti su finansais susijusiems dalykams. Tinkamas metas pradėti taupyti ar investuoti. Paramos ar gero patarimo galite tikėtis iš draugų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pats laikas imti iniciatyvą į savo rankas, megzti naujas pažintis, dalykinius kontaktus. Nepasitikėkite daug žadančiais ir neva mažai prašančiais žmonėmis. Ieškokite teisybės, tačiau atvirų konfliktų venkite.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Esate kupini jėgų ir naujų idėjų, pasiryžę griebtis visų įmanomų darbų. galite sulaukti įdomių dalykinių pasiūlymų. Jei jau taip susiklostytų, neparduokite savo sugebėjimų per pigiai. Asmeninis žavesys šiandien dar stipresnis nei paprastai, nesivaržykite juo pasinaudoti siekdami savo tikslų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Tinkamas metas verslo deryboms, dalykinėms kelionėms. Labiau pasitikėkite draugais ir kolegomis, nekontroliuokite ir nedirbkite jų darbo - taip išvengsite nereikalingo streso ir sutaupysite brangaus laiko. Kuo geriau suvoksite situaciją, tuo aiškiau galėsite suformuluoti užduotį kitiems.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Turėsite progos pademonstruoti savo profesinius sugebėjimus ar įgūdžius. Nenumatyti įvykiai savaitės viduryje gali pakoreguoti šios dienos planus. Neskubėkite vykdyti naujai gautų užduočių - labai tikėtina, kad jau kitos savaitės pradžioje prioritetai bus kiti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Pasiruoškite operatyviai reaguoti į greitai besikeičiančią situaciją, priimti naujas žaidimo taisykles. Gali tekti skubiai kažkur išvykti. Daug kas priklausys nuo jūsų paties iniciatyvumo.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien būsite kūrybingai nusiteikę. Pasidalinkite idėjomis ir mintimis su kolegomis - turėtumėte juos sudominti. Sėkmė lydės tiek darbo, tiek meilės reikaluose. Drąsiai skirkite rimtus susitikimus, planuokite, veiklą, eikite į pasimatymus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tinkamas metas ieškojimams ir permainoms profesinėje srityje, nesilaikykite įsikibęs tų pačių vietų ar žmonių. Tiesa, nuo finansinių eksperimentų susilaikykite. Asmeniniame gyvenime neverta blaškytis, atšaukti anksčiau priimtų sprendimų, aiškintis santykių.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Labai sėkminga diena, visus jūsų sumanymus vainikuos sėkmė. Galimas pelnas iš senų projektų, vaisius ims nešti seniai praėjusių dienų įdirbis. Palankus metas sudarinėti ilgalaikes sutartis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Rami, palanki diena, kaupkite jėgas ateičiai, mėgaukitės dabartimi. Pasistenkite apriboti nereikalingus kontaktus, atsisakykite nebūtinų darbų, skubėjimo. Profesinėje srityje pasiruoškite galimai rimtai konkurencijai, nevenkite sau kelti griežtesnių reikalavimų.