Horoskopas vasario 21 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Vasario 21-oji.
Tarptautinė gimtosios kalbos diena
Tarptautinė gido diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Eleonora, Feliksas, Kęstas, Kęsvilas, Kęstutis, Leonora, Lionė, Nora;
rytoj: Dargirė, Dargiras, Darvainas, Darvilas, Darvilė, Darvyda, Darvydas, Darvydė, Elvas, Elvinas, Elvys, Gintautė, Margarita.

Protingos mintys:
„Bailumas labai žalingas dėl to, kad jis sulaiko valią nuo naudingų veiksmų“ (R. Dekartas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Aktyvusis gyvenimo tarpsnis baigiasi, dabar tai, ką laimėjote, teks išlaikyti. Gauti dalykiniai pasiūlymai po pietų bus naudingi įvairiomis prasmėmis, tiesa, jų gerumu negreit įsitikinsite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Pats laikas užmegzti su kažkuo sąjungą, kreiptis pagalbos, paramos į aukštą asmenį, visuomenines organizacijas. Puikus metas taikytis su antrąja puse ryto metu, nebijokite parodyti iniciatyvos. Vakare raskite laiko meiliam pokalbiui su sutuoktiniu, tai įkvėps jūsų jausmus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiuo metu sau nekelkite aukštų reikalavimų - galite persitempti. Palanki diena spręsti skolų, mokesčių problemas. Ieškokite patarėjų, pagalbininkų, rėmėjų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šaunus metas jus išgirs, supras, įvertins, pagerbs. Užmegztos pažintys, įvykę susitikimai gali kai ką pakeisti jūsų gyvenime, bus perspektyvūs, ilgalaikiai. Užsiimkite svarbiausių reikalų tvarkymu, ypač susijusiu su užsieniu. Gera diena romantiškam pasimatymui.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būkite atkaklūs, gerbkite jums pavaldžių asmenų bei draugų nuomonę bei patarimus ir šiandien daug nuveiksite. Rytą verta spręsti bendravimo nesklandumus su savo šefu. o popiet verta jam paaiškinti apie savo karjeros ketinimus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Teks nemažai bendrauti, padėti draugams, giminaičiams, mylimam žmogui. Nebijokite būti dosnūs greitai viskas sugrįš, ir tai pajusite jau artimiausiomis dienomis, kai artimieji, draugai, mylimas asmuo ims jumis itin domėtis bei rūpintis.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Imkitės tik to, kas išties neatidėliotina visa kita atidėkite rytdienai. Prieš apsispręsdami svarbiu klausimu paisykite intuicijos. Reikalams tvarkyti, darbams ir meilės pasimatymui verta skirti daugiau laiko nei įprasta. Beje, pasiruoškite vilkinimui iš partnerių pusės.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šaunus laikas, ypač po pietų aplinkiniams darysite nemenką įspūdį bei įtaką. Tad jei jums svarbu ką nors paveikti, kad ir savo sutuoktinį, vaiką, mylimą žmogų ar viršininką, pasikalbėkite su jais antrą dienos pusę.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šios dienos pasiūlymai, susitarimai, sudaryti sandoriai perspektyvūs, tačiau greitos naudos nebus. Svarbius bei skubius finansinius reikalus patartina sutvarkyti po pietų. Ryte verta aiškintis santykius sutuoktiniams, norint susitaikyti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jums pavyks pajudinti iš mirties taško reikalus, kurie kitiems buvo neįkandami. Už tai užsitarnausite didelį pagyrimą - jeigu jus tai tenkina. Galite bandyti prašyti ir materialinio atlygio.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Įprastinis santūrus elgesys šiandien nepadės gauti tai, ko norite. Kad jus pastebėtų, gali tekti pakelti balsą. Į dienos pabaigą nekenktų išsimušti iš įprasto ritmo ir vakarą praleisti kaip nors neįprastai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Kovosite su aplinkybėmis, kurių niekaip negalite paveikti. Nepriimkite nesėkmės kaip asmeninio įžeidimo. Pats laikas gerai apsvarstyti savo gyvenimo prioritetus.