Horoskopas vasario 27 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Vasario 27-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gabija, Gabrielius, Ginvilas, Fortūnatė, Fortūnatas, Leandras, Mandravas, Mandravė, Skirmantė;
rytoj: Draudvilas, Draudvilė, Osvaldas, Ramona, Ramonas, Roma, Romana, Romanas, Valdas, Vilgarda, Vilgardas, Vilgardė, Žygimantė.

Protingos mintys:
„Daugelis nepameta proto tik todėl, kad jo neturi“ (B. Grasjanas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Būkite šiandien atsargus ir nepamirškite, kad ne visi jums linki gero. Pasistenkite išlaikyti vidinę ramybę, nepaisydami smulkių buities nesklandumų bei įvairių trikdžių darbe. Saugokitės klastos, neatverkite bet kam širdies.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena nebus ypatingai puiki, galite jausti sunkiai paaiškinamą nerimą, bejėgiškumą. Venkite triukšmingų susibūrimų, susilaikykite nuo ydingų pagundų. Nuo kitų valios priklausančiuose reikaluose tikėtinos kliūtys.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Bus sunku išsėdėti vienoje vietoje, mat jausite energijos perteklių, todėl veršitės bendrauti. Visgi kai kurie pokalbiai nebus tokie malonūs ir naudingi, kaip tikėjotės. Yra tikimybė, jog kažkokiu būdu pavyks susitarti dėl to, kas jus labiausiai domina.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Dominuos nesaugumo jausmas. Bus sunku net patikėti, kad tai, kas atsitiko, išvis yra įmanoma. Nelaimėje vėl gelbės senas geras draugas.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandienos pažintys, kontaktai su užsieniečiais, įtakingais asmenimis gali duoti nemažą naudą. Jeigu šiandien leisitės į kelionę, pasistenkite neužmiršti būtinų dokumentų, reikalingų daiktų, nevėluokite.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Esate laimingas galėdamas užsiimti tik savo reikalais, bet juk taip smalsu žinoti, kaip sekasi kitiems... Nepasiduokite pagundai nuklausyti svetimą pokalbį, skaityti laišką per petį ir panašiai.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien ne viskas klostysis taip, kaip suplanavote - partneriai, artimieji gali turėti kitokių planų, todėl teks derintis, keisti dienotvarkę. Kažin ar pavyks išvengti laikinos santykių krizės.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Pasistenkite turiningai pailsėti. Šiandien tikriausiai jums atiteks visi organizacinių darbų rūpesčiai šeimoje. Tik nepersistenkite ir nepaverskite namų kareivinėmis...

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei ketinate užsidirbti šiek tiek pinigų - dabar tam tinkamiausias laikas. Tai metas, kai būsite romantiškai nusiteikęs, trokšite priešingos lyties dėmesio, o iš slapto ar išradingo gerbėjo galite sulaukti kažko netikėto.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būsite ypač aktyvūs, todėl pasieksite teigiamų rezultatų, tvarkydami visus savo reikalus - tiek profesinius ir finansinius, tiek buitinius ir asmeninius. Jūsų pastangas darbe ir verslo srityje turėtų įvertinti vadovai, o ir kolegos neliks abejingi.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Neverta imtis naujų darbų, geriau tvarkykite kasdienius reikalus. Venkite mažai pažįstamos draugijos, kadangi galite pakliūti į svetimą ir neigiamą įtaką. Asmeniniuose santykiuose reikėtų kontroliuoti save ir santūriai reikšti savo nuomonę, kad išvengtumėte rimto konflikto su jums artimais žmonėmis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Stenkitės aiškiai išreikšti savo mintis, kadangi jus gali neteisingai suprasti. Bet jeigu tokia situacija vis dėlto susiklostytų, susilaikykite nuo neapgalvotų sprendimų. Tie, kurie užsiima verslu, tikriausiai turės spręsti ginčus su partneriais.