Horoskopas vasario 4 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Rytinis skambutis, kuriuo iš jūsų bus paprašyta pagalbos, greičiausiai sujauks visą dieną. Lakstysite lyg akis išdegęs ir visiškai pamiršite kitus rūpesčius. Visgi žiūrėkite, kad tai netaptų blogu įpročiu. Pats metas pozityviems pokyčiams, kurie leistų subalansuoti jūsų gyvenimą.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien gali tekti rūpintis vaikų problemomis, tad visus kitus dalykus teks mesti į šalį. Laikas taip pat palankus norintiems kurti šeimą. Deja, galite neišvengti nesusipratimų bendraudami su partneriais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien galite tikėtis postūmių romantiškuose santykiuose. Metas tinkamas ir kraustymuisi ar tiesiog namų tvarkymui. Būkite atsargus su buitine technika ir kompiuteriais, mat jie bus linkę gesti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena visiškai netinkama darbui, svarbiems pokalbiams su darbdaviais ar kolegomis. Dieną skirkite poilsiui, susitikimui su senais draugais - jie tikrai ką nors gera pasakys, patars.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jausitės pakiliai, nors tai ir nepadės spręsti turimų rūpesčių. Aplinkiniams gali tekti įrodinėti savo žinias ar teises.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien gali būti sudėtinga motyvuoti save. Kadangi pastaruoju metu buvote užsiėmęs, nereikėtų jaustis kaltam dėl tingėjimo šią dieną. Kitu atveju galite jausti frustraciją, o emocinė krizė gali privesti prie sveikatos problemų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Gera diena bendrauti su šeimos nariais, gerinti santykius su antrąja puse, vaikais. Jeigu aplinkybės darbe bus nepalankios, vertinkite tai ramiai ir svarbius reikalus atidėkite rytdienai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Mėgaukitės šia diena, atsipalaiduokite. Šiuo metu galite jausti poreikį emociniam palaikymui, tačiau nereikalaukite pernelyg daug dėmesio iš partnerio.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Būkite atidesni, apdairesni - geriau nesiimti darbų, kuriems reikia tikslumo, atidumo: nepastebėsite, kaip privelsite klaidų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nebloga diena - gali pasisekti ten, kur seniai buvote praradę viltį ką nors išpešti. Tiesa, ten, kur būsite garantuoti, galite apsigauti: šios dienos įvykiai neprognozuojami.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nesiimkite jokių konkrečių veiksmų, nebent siektumėte susitaikyti su artimu žmogumi, pradžiuginti vaikus ar mylimą asmenį. Atidėkite rytdienai svarbių reikalų tvarkymą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nebūkite labai patiklūs tvarkydami reikalus, ypač finansinius, pasikliaukite savo pora. Įtarinėjimais tik sugadinsite santykius (šiandien tuščia siekti sužinoti teisybę apie savo porą).