Horoskopas vasario 5 d. (sekmadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien greičiausiai pateksite į neplanuotas linksmybes, nors norėtumėte veikti kažką kita. Jei tikrai negalite išvengti vakarėlio, gimtadienio ar pan. - paprašykite moralinės paramos iš draugų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būsite ypač energingas ir nerimastingas, tad aplinkiniai iš jūsų gali sulaukti ir nelauktų siurprizų. Kantrybės trūkumas kasdienėje rutinoje, taip pat poreikis laisvei gali pastūmėti jus veikti neįprastai, gal net neatsakingai.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien galite sulaukti kvietimo apsilankyti renginyje, kažkokioje socialinėje veikloje. Turite progą susipažinti su naujais žmonėmis, taip pat praplėsti savo akiratį. Neatmeskite kvietimo.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tai diena, kuomet galite patirti tam tikrų įžvalgų, atradimų, taip pat netikėtai gali ateiti turimų problemų sprendimai. Būsite ypač imlus įvairiai informacijai. Pasistenkite išlikti spontaniškas ir lankstus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būsite labai stiprus, jus sunku bus įtakoti, puikiai susitvarkysite su savo silpnybėmis. Visgi jūsų pasitikėjimas savimi ir ryžtingumas gali kai kam sukelti nesaugumo jausmą, konkurencingumo atmosferą. Jus gali norėti apgauti, tad saugokitės.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Tai metas, kuomet jus supantys žmonės parems, pripažins, todėl jausitės ypač gerai. Gera diena apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, gera pradėti laikytis dietos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ar viskas vyksta taip sklandžiai, kad kelia jums nerimą? O galbūt nemokate būti laimingas ir patenkintas? Pasistenkite nekurti problemų ten, kur jų nėra. O jei vis tik atsiras nenumatytų iššūkių - tikėkite, kad su viskuo susitvarkysite.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tai metas, kurį turėtumėte praleisti kartu su jums mielais žmonėmis. Norėsis būti dėmesio centre, gauti pripažinimą. Šiandien palanku užmegzti įvairius naudingus kontaktus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien bus lengva susikoncentruoti į svarbius darbus, pastebėsite smulkias detales, sugebėsite pasirūpinti įvairiais praktiniais klausimais. Palankus metas tartis dėl investicijų ir ilgalaikių finansinių planų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Greičiausiai jūsų pastangos judėti į priekį, siekis patenkinti savo interesus bus sutikti priešiškai. Kai kam galite pasirodyti pernelyg įžūlus, neatsižvelgiantis į jų poreikius ar pernelyg siaurai matantis tam tikrus dalykus. Visgi jų nusiteikimo nepakeisite per dieną, todėl teks su tuo susitaikyti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien galite justi spaudimą pradėti naują projektą ar išspręsti finansinius klausimus. Viskas atrodys skubu ir svarbu, siekdami suvaldyti stresą, suvokite, kad viskas netrukus išsispręs.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Laikas tinkamas naujiems darbams pradėti. Pasirūpinkite savimi - nepamirškite, jog pernelgy aukšti reikalavimai sau gali išsekinti. Neužsikraukite pernelyg daug darbų.